SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Boca do Lobo Imperfectio Zobacz większe

Sofa Boca do Lobo Imperfectio

KOD: 250sdbocadoloboimperfectio

ID: 128770

Rodzaj meblaSofa
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Imperfectio

Narożna sofa modułowa z tkaniny z szezlongiem

Rodzaj: Sofa

Dane techniczne

L Sofa: W 200 cm | 78.7 in D 116 cm | 45.6 in H 62 cm | 24.4in
Otomana: W 127 cm | 50 in D 101 cm | 39.7 in H 41 cm | 16.1 in

Opis

Sofa modułowa Imperfectio jest wyrazem nieoczekiwanej estetyki, uroku tego, co jest autentyczną sztuką bliższą życiu. Sofa Imperfectio chwali pracę rzemieślniczą jako ostateczną formę funkcjonalnego, ale ekskluzywnego designu.
Modułowa sofa Imperfectio składa się z liniowej sofy w kształcie litery L połączonej z tapicerowaną podnóżkiem. Strukturę litego drewna otacza nieregularny polerowany mosiądz, posadowiony na eleganckich, smukłych mosiężnych nóżkach. Dostępna w szerokiej gamie naturalnych i jasnych kolorów.
Zaskakująco wygodna sofa Imperfectio to wysokiej jakości, wyrazista sofa, idealna do wyrafinowanych pomieszczeń mieszkalnych dużej rodziny lub osoby, która uwielbia gromadzić swoich bliskich.

CECHY PRODUKTU
Nowoczesna sofa w kształcie litery L w połączeniu z tapicerowaną pufą. Konstrukcja z litego drewna otoczona polerowanym mosiądzem, posadowiona na smukłych mosiężnych nóżkach.

SZTUKA I TECHNIKA
Mosiądz młotkowany.

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Tkanina, polerowana Mosiądz.

DOSTOSOWYWANIE
Dostępne są niestandardowe rozmiary i wykończenia.

CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA
Suche ściereczki.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Sofy I Fotele, Sofy, Sofa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy z tkaniny, Sofy narożne, Sofy modułowe, Sofy tapicerowane, sofy segmentowe, Sofy Z Szezlongiem

Napisz opinię

Sofa Boca do Lobo Imperfectio

Sofa Boca do Lobo Imperfectio

Sofa modułowa Imperfectio jest wyrazem nieoczekiwanej estetyki, uroku tego, co jest autentyczną sztuką bliższą życiu. Sofa Imperfectio chwali pracę rzemieślniczą jako ostateczną formę funkcjonalnego, ale ekskluzywnego designu.Modułowa sofa Imperfectio składa się z liniowej sofy w kształcie litery L połączonej z tapicerowaną podnóżkiem. Strukturę litego drewna otacza nieregularny polerowany mosiądz, posadowiony na eleganckich, smukłych mosiężnych nóżkach. Dostępna w szerokiej gamie naturalnych i jasnych kolorów.Zaskakująco wygodna sofa Imperfectio to wysokiej jakości, wyrazista sofa, idealna do wyrafinowanych pomieszczeń mieszkalnych dużej rodziny lub osoby, która uwielbia gromadzić swoich bliskich.CECHY PRODUKTUNowoczesna sofa w kształcie litery L w połączeniu z tapicerowaną pufą. Konstrukcja z litego drewna otoczona polerowanym mosiądzem, posadowiona na smukłych mosiężnych nóżkach.SZTUKA I TECHNIKAMosiądz młotkowany.MATERIAŁY I WYKOŃCZENIATkanina, polerowana Mosiądz.DOSTOSOWYWANIEDostępne są niestandardowe rozmiary i wykończenia.CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJASuche ściereczki.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek