SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Roulette Zobacz większe

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Roulette

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationroulette

ID: 98965

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
MateriałTkanina
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Lampa wisząca z tkaniny LED

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

ø 60 x w.81 mm
ø 23 5/8'' x w.31 15/16''
ø 90 x w.99 mm
ø 35 7/16'' x h.39''

Opis

Roulette to lampa wisząca o cylindrycznym kształcie, składająca się z metalowej konstrukcji z metalowym wykończeniem z brązu i wewnętrznego/zewnętrznego klosza z tkaniny w kolorze kości słoniowej, w której mieści się nowoczesne źródło światła LED. Klosz jest ozdobiony z zewnątrz taśmą pokrytą delikatną, ręcznie tkaną tkaniną z włókien naturalnych w kolorze ciemnego brązu.

Właściwości elektryczne
Źródło światła: LED
Łącznie moc: 3 W x 22
Napięcie: 220 - 240 V
Znamionowy strumień świetlny: 612 Lm
Temperatura barwowa: 2700° K
Współczynnik oddawania barw: Ra>80

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Designerskie lampy wiszące, Lampy wiszące z tkaniny; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Roulette

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Roulette

Roulette to lampa wisząca o cylindrycznym kształcie, składająca się z metalowej konstrukcji z metalowym wykończeniem z brązu i wewnętrznym/zewnętrznym kloszem z tkaniny w kolorze kości słoniowej, w której mieści się nowoczesne źródło światła LED. Klosz jest ozdobiony z zewnątrz taśmą pokrytą delikatną, ręcznie tkaną tkaniną z włókien naturalnych w kolorze ciemnego brązu. Właściwości elektryczne Źródło światła: LED Całkowita moc: 3 W x 22 Napięcie: 220 - 240 V Znamionowy strumień świetlny: 612 Lm Temperatura barwowa: 2700°K Współczynnik oddawania barw: Ra>80

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek