STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski stolik kawowy z witrażem Paolo Castelli IMPERFECT Zobacz większe

Niski stolik kawowy z witrażem Paolo Castelli IMPERFECT

KOD: 250sdpaolocastelliimperfect

ID: 222560

ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli IMPERFECT

Niski stolik kawowy z witrażem

Dane techniczne

96 x 95 x wys.27 cm
37 5/8'' x 37 5/8'' x wys.10 1/2''

Opis

Niedoskonały to stolik kawowy wykonany z odblaskowych płyt ze szkła brązowego, ma charakterystyczny gradient od przezroczystego do lustrzanego.

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe Design, Stoliki kawowe szklane, Stoliki witrażowe, Stoliki bistro, Stoliki kawowe do salonu, Niskie stoliki kawowe, Stoły wypoczynkowe w stylu współczesnym, Stoły wypoczynkowe Design, Stoły wypoczynkowe ze szkła, Stoły wypoczynkowe witrażowe

Napisz opinię

Niski stolik kawowy z witrażem Paolo Castelli IMPERFECT

Niski stolik kawowy z witrażem Paolo Castelli IMPERFECT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek