SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Labilis Zobacz większe

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Labilis

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationlabilis

ID: 96020

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Metalowa lampa wisząca LED

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

130 x 114 x wys. 82 mm
51 3/16" x 51 3/16 x wys. 32 1/4"

Opis

Nowy alfabet graficzny składający się z niezbędnych elementów geometrycznych, które tworzą współczesne formy świetlne w przestrzeni. Trzy pierścienie o różnych średnicach mogą być instalowane osobno lub jako kompozycja (4, 7, 10 pierścieni). Metalowy pierścień jest w satynowym czarnym wykończeniu, z dyfuzorem światła z białego opalizującego poliwęglanu wzdłuż obwodu. Każdy pierścień posiada punkt LED w wykończeniu z brązu matowego mosiądzu. Każdy pierścień ma trzy linki zwieszające, z których jeden jest zasilającym. Kable elektryczne mają dwa metry długości. 

Opcje dostępne na życzenie: ściemniane pierścienie; metalowe cylindryczne rozety trzymające lokalne sterowniki, odpowiednie do montażu na suficie.

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Designerskie lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Labilis

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Labilis

Nowy alfabet graficzny składający się z podstawowych elementów geometrycznych, które tworzą współczesne formy świetlne w przestrzeni. Trzy pierścienie o różnych średnicach mogą być instalowane osobno lub jako kompozycja (4, 7, 10 pierścieni). Metalowy pierścień jest w satynowym czarnym wykończeniu, z dyfuzorem światła z białego opalizującego poliwęglanu wzdłuż obwodu. Każdy pierścień posiada punkt LED w wykończeniu z brązu matowego mosiądzu. Każdy pierścień ma trzy linki zwieszające, z których jeden jest zasilającym. Kable elektryczne mają dwa metry długości. Opcje dostępne na życzenie: ściemniane pierścienie: metalowe cylindryczne rozety podtrzymujące lokalne sterowniki, odpowiednie do montażu na suficie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek