STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski owalny metalowy stolik kawowy Paolo Castelli IMPERFECT Zobacz większe

Niski owalny metalowy stolik kawowy Paolo Castelli IMPERFECT

KOD: 250sdpaolocastelliimperfect

ID: 222559

ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli IMPERFECT

Niski owalny metalowy stolik kawowy

Dane techniczne

75 x 46 x wys.30 cm
29 1/2'' x 18 1/4'' x wys.11 7/8''

Opis

Imperfect to niski stolik wykonany ze stalowych płyt o grubości 3,8 mm, zazębiających się, z błyszczącym złotym wykończeniem galwanicznym.

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki projektowe, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki Bistro, Stoliki do salonu, Owalne Stoliki kawowe, Stoliki Niskie, Stoliki Lounge w stylu współczesnym, Stoliki Design Lounge, Stoliki Metal Lounge

Napisz opinię

Niski owalny metalowy stolik kawowy Paolo Castelli IMPERFECT

Niski owalny metalowy stolik kawowy Paolo Castelli IMPERFECT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek