SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Golden Disc Zobacz większe

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Golden Disc

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationgoldendisc

ID: 107144

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Kinkiet LED ze szkła Murano

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

szer. 34 x dł. 8 x wys. 34 mm

Opis

Golden Disc to lampa ścienna składająca się ze świecącego elementu ze szkła Murano z potrójnym przejściem z 24K złota płatkowego, modelowanego ręcznie w wyprofilowanej formie. Szkło, które odbija światło i rozprasza je do otoczenia, jest osadzone w metalowym krążku o matowo-satynowym wykończeniu i zawieszone na ścianie za pomocą rozety w tym samym wykończeniu, wewnątrz której znajduje się sterownik.
( ccc333)Charakterystyka elektryczna:
Źródło światła: LED
Całkowita moc: 3W
Napięcie:220-240 V
Znamionowy strumień świetlny: 5000 Lm
Temperatura barwowa: 2700°K
Kolor wskaźnik renderowania: Ra>80
Funkcja ściemniacza: Nie

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Projekt kinkiety, Szklane kinkiety, Kinkiety ze szkła Murano, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Golden Disc

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Golden Disc

Złoty dysk to kinkiet składający się ze świecącego elementu ze szkła Murano z potrójnym przejściem z płatka złota 24K, modelowanego ręcznie w ukształtowanej formie. Szkło, które odbija światło i rozprasza je do otoczenia, jest osadzone w metalowym krążku o matowo-satynowym wykończeniu i zawieszone na ścianie za pomocą rozety w tym samym wykończeniu, wewnątrz której znajduje się sterownik. Elektryczne charakterystyka: Źródło światła: LED Moc całkowita: 3W Napięcie:220-240 V Znamionowy strumień świetlny: 5000 Lm Temperatura barwowa: 2700°K Współczynnik oddawania barw: Ra>80 Funkcja ściemniacza: Nie

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek