SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Golden Cloud Zobacz większe

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Golden Cloud

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationgoldencloud

ID: 107487

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Kinkiet LED ze szkła Murano

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

szer.16 x dł.8 x wys.17 mm

Opis

Złota chmura to drogocenny kinkiet w całości wykonany ręcznie zgodnie z najstarszymi tradycjami Murano.
Element ze szkła Murano z potrójnym przejściem z płatków złota 24K jest zawieszony na metalowym korpusie w kolorze satyny złote wykończenie, w którym znajduje się źródło LED i jego sterownik.

Charakterystyka elektryczna:
Źródło światła: LED
Całkowita moc: 3W
Napięcie:220-240 V
Znamionowy strumień świetlny : 5000 Lm
Temperatura barwowa: 2700° K
Wskaźnik oddawania barw: Ra>80
Funkcja ściemniacza: Nie

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Projekt kinkiety, Szklane kinkiety, Kinkiety ze szkła Murano, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED, Kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Golden Cloud

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Golden Cloud

Golden Cloud to cenny kinkiet w całości wykonany ręcznie według najstarszych tradycji Murano. Element wykonany ze szkła Murano z potrójnym przejściem z płatków złota 24K jest zawieszony na metalowym korpusie w satynowo-złote wykończenie, w którym znajduje się źródło LED i jego sterownik. Charakterystyka elektryczna: Źródło światła: LED Całkowita moc: 3W Napięcie:220-240 V Znamionowy strumień świetlny: 5000 Lm Temperatura barwowa: 2700° K Współczynnik oddawania barw: Ra>80 Funkcja ściemniacza: Nie

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek