SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Soreluna Zobacz większe

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Soreluna

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationsoreluna

ID: 95505

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Metalowa lampa wisząca LED

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

ø 8 x wys.11 mm
ø 3 1/8'' x wys.4 3/8''

Opis

Soreluna to lampa zakotwiczona do sufitu składająca się z centralnego kabla ściągającego i przeciwwagi naziemnej wykonanej z marmuru Noir Saint Laurent w błyszczącym wykończeniu. W środkowym ciędle znajdują się trzy stożkowe lampy wykonane z metalu, wykończone w matowym złocie i emitujące światło z okrągłymi płytkami LED. Rozeta sufitowa ma zawsze kształt stożka, metalowa z matowym złotym wykończeniem.

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Designerskie lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Napisz opinię

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Soreluna

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Soreluna

Soreluna to lampa przytwierdzona do sufitu, składająca się z centralnego kabla i przeciwwagi gruntowej wykonanej z marmuru Noir Saint Laurent w błyszczącym wykończeniu. W środkowym ciędle znajdują się trzy stożkowe lampy wykonane z metalu, wykończone w matowym złocie i emitujące światło z okrągłymi płytkami LED. Rozeta sufitowa ma zawsze kształt stożka, metalowa z matowym złotym wykończeniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek