DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon z murano Paolo Castelli MURANO Zobacz większe

Wazon z murano Paolo Castelli MURANO

KOD: 250sdpaolocastellimurano

ID: 222564

Rok produkcji2016
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli MURANO

Wazon z murano

Dane techniczne

Ø21 x W.53 cm
Ø17 x W.40 cm
Ø32 x W.23 cm
Ø27 x W.20 cm

Ø18 x W .45 cm
Ø20 x W.39 cm
Ø24 x W.16 cm

Ø21 x W.54 cm
Ø17 x W.43 cm
Ø32 x wys.20 cm
Ø27 x wys.17 cm

Opis

Murano to seria wazonów wykonanych ze szkła Murano. Tęcza nowych dekoracyjnych wazonów, które w par excellence odzwierciedlają kreatywność rzemiosła Murano wyrażoną jako dzieło sztuki. Obecnym wynikiem tej cennej współpracy, zawsze mającej na celu połączenie starożytnej wiedzy i współczesnej estetyki, jest bezprecedensowe eksperymentowanie z pastelowymi, przezroczystymi i mlecznymi kolorami i formami.
Trzy różne techniki produkcji uzupełniają te badania: wykończenie battuto, żebrowanie oraz charakterystyczne pęcherzyki powietrza i lustrzane kule.

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Wazony, Dekoracje domowe, Wazony, Wazony w stylu współczesnym, Wazony Design, Wazony szklane, Wazony ze szkła Murano

Napisz opinię

Wazon z murano Paolo Castelli MURANO

Wazon z murano Paolo Castelli MURANO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek