SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Allure Zobacz większe

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Allure

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationallure

ID: 96969

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
MateriałSzkło Murano
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Lampa wisząca LED ze szkła Murano

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2013

Dane techniczne

140 x 46 x wys.200 mm
55 1/8" x 18 3/16" x wys.78 13/16"
ø 86 x wys.200 mm
33 7/8'' x w.78 13/16"
ø 30 x w.200 mm
11 13/16'' x w.78 15/16"

Opis

Allure to wykwintna lampa w całości wykonana ręcznie według tradycyjnych technik murano. Kolorowe krople kryształu weneckiego (22 krople i 6 plamek dla wersji owalnej i liczba 23 kropli i 5 plamek dla wersji okrągłej), umieszczone na różnych wysokościach, są wykonane z litego szkła murano, w którym znajduje się cenny 24-karatowy złoty lub srebrny płatek. W złotym wykończeniu górna nasadka wykonana jest z mosiądzu i zawiera nowoczesny wspornik światła led. Górna płyta jest zakotwiczona do stalowej płyty pomalowanej na złoty mat, czarny lub biały. 
Dostępny jest w wersjach: owalna z sześcioma zintegrowanymi spotami, okrągła z 5 zintegrowanymi spotami oraz boczna.

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Designerskie lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła Murano; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące ze światłem pośrednim, Ręcznie robione lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Allure

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Allure

Allure to wykwintna lampa w całości wykonana ręcznie według tradycyjnych technik murano. Kolorowe krople z kryształu weneckiego (22 krople i 6 plamek dla wersji owalnej i liczba 23 kropli i 5 plamek dla wersji okrągłej), umieszczone na różnych wysokościach, są wykonane z litego szkła murano, w którym znajduje się cenny 24-karatowy złoty lub srebrny płatek. W złotym wykończeniu górna nasadka wykonana jest z mosiądzu i zawiera nowoczesny wspornik światła led. Górna płyta jest zakotwiczona do stalowej płyty pomalowanej na matowy złoty, czarny lub biały. Dostępna jest w wersjach: Owalna z sześcioma zintegrowanymi punktami, Okrągła z 5 zintegrowanymi punktami oraz Boczna.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek