SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Galaxy Zobacz większe

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Galaxy

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationgalaxy

ID: 108390

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Metalowa lampa ścienna LED

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2017

Dane techniczne

193 x 10 x wys. 84 mm
76'' x 3 7/8'' x wys. 33 1/8''

Opis

Galaxy to kinkiet o kształtach i refleksach, które niemal zamieniają go w rzeźbę. Składa się z wielu galwanizowanych metalowych elementów, ze złotymi, błyszczącymi i matowymi wykończeniami, które odbijają różne odcienie światła. Gładkie i wypukłe powierzchnie nadają przestrzeni dynamikę.

Charakterystyka elektryczna
Kategoria światła: n. 2 moduły LED 22W/n. 4 moduły LED 11W
Całkowita moc: 88 W
Napięcie: 230 V
Światło xlux: 4880 Lm
Temperatura barwowa: 3000 °K
Wskaźnik oddawania barw: Ra>85

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Projekt kinkiety, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED

Napisz opinię

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Galaxy

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Galaxy

Galaxy to kinkiet o kształtach i refleksach, które niemal zamieniają ją w rzeźbę. Składa się z wielu galwanizowanych metalowych elementów, ze złotymi, błyszczącymi i matowymi wykończeniami, które odbijają różne odcienie światła. Gładkie i wypukłe powierzchnie nadają przestrzeni dynamikę. Właściwości elektryczne Kategoria światła: n. 2 moduły LED 22W/n. 4 moduły LED 11W Moc całkowita: 88 W Napięcie: 230 V Światło xlux: 4880 Lm Temperatura barwowa: 3000 °K Wskaźnik oddawania barw: Ra>85

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek