SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Anodine Zobacz większe

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Anodine

KOD: 250sdILL.ANOD.510

ID: 106159

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Ręcznie robiona metalowa lampa ścienna

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2015
Kod produktu: ILL.ANOD.510

Dane techniczne

50 x 5 x wys.53 mm
19 13/16" x 1 15/16" x wys.20 7/8"

Opis

Anodine to kinkiet składający się z 11 elementów, z których każdy ma kształt metalowego listka, asymetrycznie wykonany ręcznie przez doświadczonych rzemieślników i wykończony satynowym złotem galwanicznym. W stałym 8-elementowym module trzy skrzydła są oświetlone diodą LED o mocy 2W każde.
Kompozycji dopełniają 3 pojedyncze elementy, które można dowolnie montować, aby tworzyć nieskończone kombinacje. Dzięki ręcznym technikom wytwarzania każdy egzemplarz kolekcji jest niepowtarzalny. Lampa ta przekształca światło w obraz poprzez odniesienie do koncepcji stylizowanej „nie-formy” światła, wzbogacając otoczenie o artystyczną nutę doskonałości.( ccc333)
Charakterystyka elektryczna

Źródło światła: Power LED COB
Całkowita moc: 11 W.
Napięcie: 220 - 240 V.
Nominalny strumień świetlny: 1200 Lm
Temperatura barwowa: 3000 ° K
Wskaźnik oddawania barw: Ra80

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Projekt kinkiety, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Ręcznie robione kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Anodine

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Anodine

Anodine to kinkiet składający się z 11 elementów, z których każdy ma kształt metalowego listka, asymetrycznie wykonany ręcznie przez doświadczonych rzemieślników i wykończony satynowym złotem galwanicznym. W stałym 8-elementowym module trzy skrzydła są oświetlone diodami LED o mocy 2W każde. Kompozycji dopełniają 3 pojedyncze elementy, które można dowolnie montować, aby tworzyć nieskończone kombinacje. Dzięki ręcznym technikom wytwarzania każdy egzemplarz kolekcji jest niepowtarzalny. Lampa ta przekształca światło w obraz poprzez odniesienie do koncepcji stylizowanej „nie-formy” światła, wzbogacając otoczenie o artystyczną nutę doskonałości. Charakterystyka elektryczna Źródło światła: Power LED COB Moc całkowita: 11 W. Napięcie: 220 - 240 V. Nominalny strumień świetlny: 1200 Lm Temperatura barwowa: 3000 ° K Wskaźnik oddawania barw: Ra80

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek