SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Midnight Zobacz większe

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Midnight

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationmidnight

ID: 97468

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
MateriałMetal
MateriałSzkło borokrzemianowe
MateriałAluminium
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Lampa wisząca LED ze szkła i aluminium

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

ø 40
ø 15 9/16''
waga: 10 kg

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Designerskie lampy wiszące, Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła i aluminium, Lampy wiszące ze szkła borokrzemianowego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Midnight

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Midnight

Zainteresowany: Paolo Castelli Inspiration - u nas zawsze najlepsza cena. Największa hurtownia oświetlenia i mebli ekskluzywnych w Polsce.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek