STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski stolik z różowego marmuru i kolorowego szkła Paolo Castelli IMPERFECT Zobacz większe

Niski stolik z różowego marmuru i kolorowego szkła Paolo Castelli IMPERFECT

KOD: 250sdpaolocastelliimperfect

ID: 222561

ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli IMPERFECT

Niski stolik z różowego marmuru i kolorowego szkła

Dane techniczne

75 x 46 x wys.51 cm
29 1/2'' x 18 1/4'' x wys.20 1/4''

Opis

Imperfect to niski stolik wykonany z 3 płyt z różnych materiałów: różowy marmur z Morza Egejskiego, stal z galwanicznie polerowanym złotym wykończeniem i kolorowe szkło Havana. Te trzy materiały połączono ze sobą i ustawiono zazębienie.

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki projektowe, Stoliki kawowe ze szkła, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki z kamienia naturalnego, Witraże Stoliki kawowe, Stoliki kawowe z różowego marmuru, Stoliki Bistro, Stoliki kawowe do salonu, Stoliki kawowe niskie, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki Design Lounge, Stoliki szklane, Stoliki z marmuru, Stoliki z kamienia naturalnego, Stoliki z witrażami, Różowy marmurowe stoły wypoczynkowe

Napisz opinię

Niski stolik z różowego marmuru i kolorowego szkła Paolo Castelli IMPERFECT

Niski stolik z różowego marmuru i kolorowego szkła Paolo Castelli IMPERFECT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek