SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Kalì Zobacz większe

Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Kalì

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationkalì

ID: 116963

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Lampa stołowa LED ze szkła Murano i mosiądzu

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

33 x 16 x wys.59 mm
13 1/8'' x 6 1/2'' x wys.23 3/8''
waga: 8 kg

Opis

Kalì to lampa stołowa wykonana z dwóch mosiężnych ramion, które podtrzymują elementy ze szkła Murano z wewnętrznym płatkiem złota 24 KT, w dyspersji. Kalì może pochwalić się procesem w całości stworzonym na wyspie Murano przez zabytkowych rzemieślników.

Charakterystyka elektryczna
Kategoria światła: Power LED COB - 2 diody punktowe x 2 W
Łącznie moc: 4 W
Napięcie: 230 V
Strumień świetlny: 300 Lm
Temperatura barwowa: 3000 °K
Współczynnik oddawania barw: Ra80

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Wzornictwo Lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe mosiężne, Lampy stołowe ze szkła Murano, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED, Ręcznie robione lampy stołowe; Z lampami stołowymi z ramieniem wahadłowym; Lampy stołowe ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Kalì

Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Kalì

Kalì to lampa stołowa wykonana z dwóch mosiężnych ramion, które podtrzymują elementy ze szkła Murano z wewnętrznym płatkiem złota 24 KT, w dyspersji. Kalì może pochwalić się procesem w całości stworzonym na wyspie Murano przez historycznych rzemieślników. Właściwości elektryczne Kategoria światła: Power LED COB - 2 diody punktowe x 2 W Całkowita moc: 4 W Napięcie: 230 V Strumień świetlny: 300 Lm Temperatura barwowa: 3000 °K Wskaźnik oddawania barw: Ra80

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek