STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski marmurowy stolik do kawy w kolorze różowym Paolo Castelli IMPERFECT Zobacz większe

Niski marmurowy stolik do kawy w kolorze różowym Paolo Castelli IMPERFECT

KOD: 250sdpaolocastelliimperfect

ID: 222558

ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli IMPERFECT

Niski marmurowy stolik do kawy w kolorze różowym

Dane techniczne

107 x 64 x wys.25 cm
42'' x 25 1/8'' x wys.9 7/8''

Opis

Imperfect to niski stolik o konstrukcji MDF pokryty płytami z marmuru Aegean Pink oraz cokół z drewna fornirowanego bejcowanego na ciemno.

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki projektowe, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki kawowe z różowego marmuru, Bistro stoliki boczne, stoliki do salonu, niskie stoliki kawowe, stoliki w stylu współczesnym, designerskie stoliki do salonu, marmurowe stoliki do salonu, stoły do salonu z kamienia naturalnego, różowe marmurowe stoliki do salonu

Napisz opinię

Niski marmurowy stolik do kawy w kolorze różowym Paolo Castelli IMPERFECT

Niski marmurowy stolik do kawy w kolorze różowym Paolo Castelli IMPERFECT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek