SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Paolo Castelli Inspiration For Hall Zobacz większe

Lampa podłogowa Paolo Castelli Inspiration For Hall

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationforhall

ID: 113706

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Lampa podłogowa LED wykonana z metalu i pergaminu

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2013

Dane techniczne

32 x 32 x wys.240 mm
12 5/8'' x 12 5/8'' x wys.94 1/2''

Opis

W przypadku Hall jest to lampa podłogowa składająca się z lampy podłogowej z cylindryczną podstawą z ręcznie wykonanej ceramiki i umieszczonej wewnątrz kwadratowej metalowej konstrukcji z matowym złotym wykończeniem. Klosz wykonany jest z cennego pergaminu, który wpasowuje się w samą konstrukcję.
Kolumna światła o regularnych proporcjach, przypominająca wyposażenie z lat 30. i 40., ta pionowa lampa podłogowa staje się niemal elementem architektonicznym.
(aaa111 )
Charakterystyka elektryczna
Oprawka 4 x E27 (maks. 30 W) + 1 x GU10 (maks. 35 W)
Całkowita moc: 155 W
Napięcie: 230V

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Designerskie lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z naturalnego włókna, Papierowe lampy podłogowe, Papier pergaminowy Lampy podłogowe, Halogenowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe LED

Napisz opinię

Lampa podłogowa Paolo Castelli Inspiration For Hall

Lampa podłogowa Paolo Castelli Inspiration For Hall

For Hall to lampa podłogowa składająca się z lampy podłogowej z cylindryczną podstawą z ręcznie wykonanej ceramiki i umieszczonej wewnątrz kwadratowej metalowej konstrukcji z matowym złotym wykończeniem. Klosz wykonany jest z cennego pergaminu, który wpasowuje się w samą konstrukcję. Kolumna światła o regularnych proporcjach, przypominająca wyposażenie z lat 30. i 40., ta pionowa lampa podłogowa staje się niemal elementem architektonicznym. Charakterystyka elektryczna Oprawka 4 x E27 (maks. 30 W) + 1 X GU10 (maks. 35 W) Całkowita moc: 155 W Napięcie: 230 V

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek