SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration Zobacz większe

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration

KOD: 250sdpaolocastelliinspiration

ID: 96701

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
MateriałSzkło
MateriałSzkło Murano
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Ręcznie robiona lampa wisząca ze szkła Murano

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

ø 34 x 5 x wys.46 mm
ø 13 3/8" x 2 1/8" x wys.18 5/16"

Opis

Golden Disc to lampa wisząca stworzona z trzech ręcznie formowanych elementów świetlnych ze szkła Murano, pokrytych trzema warstwami złota płatkowego. Szkło, które odbija światło i promieniuje nim po pomieszczeniu, jest osadzone w satynowym dysku z naturalnego mosiądzu i podtrzymywane przez metalowy wspornik obity skórą w kolorze piasku. Każdy element jest dostarczany z rozetą wykonaną z satynowanego mosiądzu naturalnego i przewodem elektrycznym o maksymalnej długości 2 metrów. Krążek światła to starożytny, uniwersalny symbol i niekończące się źródło inspiracji. Jego idealna, lekka geometria w połączeniu z 24-karatowym złotem płatkowym uwydatnia jego wyrafinowany kunszt.

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Designerskie lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła Murano; Lampy wiszące ze światłem pośrednim, Ręcznie robione lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration

Lampa wisząca Paolo Castelli Inspiration

Golden Disc to lampa wisząca stworzona z trzech ręcznie formowanych elementów oświetleniowych ze szkła Murano, pokrytych trzema warstwami złota płatkowego. Szkło, które odbija światło i promieniuje nim po pomieszczeniu, jest osadzone w satynowym dysku z naturalnego mosiądzu i podtrzymywane przez metalowy wspornik obity skórą w kolorze piasku. Każdy element jest dostarczany z rozetą wykonaną z satynowanego mosiądzu naturalnego i przewodem elektrycznym o maksymalnej długości 2 metrów. Krążek światła to starożytny, uniwersalny symbol i niekończące się źródło inspiracji. Jego idealna, lekka geometria w połączeniu z 24-karatowym złotem płatkowym podkreśla jego wyrafinowany kunszt.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek