SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Ambra Zobacz większe

Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Ambra

KOD: 250sdILL.AMBR.410

ID: 117215

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantIlaria Balduino Sartori
ProducentPaolo Castelli
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Lampa stołowa z włókna szklanego i mosiądzu

Projektant: Ilaria Balduino Sartori
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2016
Kod produktu: ILL.AMBR.410

Dane techniczne

ø 40 x wys.65 mm
15 3/4'' x wys.25 5/8''

Opis

Ambra to idealna lampa stołowa do tworzenia ciepłych i eleganckich punktów świetlnych w salonach, sypialniach głównych i eleganckich garniturach. Składa się z mosiężnego pręta z matowym, brązowanym wykończeniem z mosiądzu, na którym obracające się tarcze lucite przeplatają się z metalem, tworząc wyrafinowaną przezroczystość i odbicie światła. Ambra wykończona jest przepięknym kloszem z mieszanki wiskozy kol. kremowy, na brzegach wzbogacony szlachetnym warkoczem koordynowanym.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Wzornictwo Lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Plastikowe lampy stołowe, Lampy stołowe mosiężne, Lampy stołowe z włókna szklanego (GRP), Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Ambra

Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Ambra

Ambra jest idealną lampą stołową do tworzenia ciepłych i eleganckich punktów świetlnych w salonach, sypialniach głównych i eleganckich garniturach. Składa się z mosiężnego pręta z matowym brązowanym wykończeniem z mosiądzu, na którym obracające się tarcze lucite przeplatają się z metalem, tworząc wyrafinowaną przezroczystość i odbicie światła. Ambra wykończona jest przepięknym kloszem z mieszanki wiskozy kol. kremowy, na brzegach wzbogacony szlachetnym warkoczem koordynowanym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek