SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Nettuno Zobacz większe

Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Nettuno

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationnettuno

ID: 116942

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Ręcznie robiona szklana lampa stołowa

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

ø 40 x w.64 mm
ø 15 7/8'' x w.25 3/8''
ø 40 x w.54 mm
ø 15 7/8'' x h.21 3/8''

Opis

Para lamp stołowych uzupełniających kolekcję Nettuno (stół, biurko i stolik kawowy). Korpus z ręcznie żłobionego szkła w kształcie równoległościanu prezentowany jest w różnych kolorach i wysokościach. Smukły korpus jest w kolorze antycznego różu, bardziej zwarty korpus ma kolor słomkowy; oba są wyposażone w oprawkę na dwie żarówki E27. Klosz z perkalowej tkaniny w kolorze kości słoniowej, sznurek w kształcie łańcuszka i kabel zasilający w kolorze złotym przyczyniają się do stworzenia ciepłej i wyrafinowanej sylwetki. Obie lampy mogą być wykonane ze szkła w kolorze antycznego różu lub słomy.
Dostępna jest w dwóch rozmiarach.

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Wzornictwo Lampy stołowe, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Ręcznie robione lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Nettuno

Lampa stołowa Paolo Castelli Inspiration Nettuno

Para lamp stołowych, które uzupełniają kolekcję Nettuno (stół, biurko i stolik kawowy). Korpus z ręcznie żłobionego szkła w kształcie równoległościanu prezentowany jest w różnych kolorach i wysokościach. Smukły korpus jest w kolorze antycznego różu, a bardziej zwarty korpus ma kolor słomkowy: oba są wyposażone w oprawkę na dwie żarówki E27. Klosz z perkalowej tkaniny w kolorze kości słoniowej, sznurek w kształcie łańcuszka i kabel zasilający w kolorze złotym przyczyniają się do stworzenia ciepłej i wyrafinowanej sylwetki. Obie lampy mogą być wykonane ze szkła w kolorze antycznego różu lub słomy. Dostępna jest w dwóch rozmiarach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek