SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Anodine Circle Light Zobacz większe

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Anodine Circle Light

KOD: 250sdpaolocastelliinspirationanodinecirclelight

ID: 109448

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paolo Castelli Inspiration

Metalowa lampa ścienna

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2016

Dane techniczne

ø 100 x 8 mm
ø 39 3/8'' x 3 1/8''

Opis

Anodine Circle Light to lampa ścienna, która składa się z wielu jasnych metalowych elementów z eleganckim, ręcznie malowanym satynowym, matowym złotym wykończeniem, połączonych ze sobą stalowym drutem, który unosi się wokół centralnego korpusu wykonanego z lustrzanego metalu i o gładkiej wykończenie na niebiesko. W dzień jest to rzeźba, która odzwierciedla dynamikę naturalnego światła. Lampa z silnym odniesieniem artystycznym, która doskonale nadaje się do środowisk o wyrafinowanej osobowości.

Właściwości elektryczne
Kategoria światła: Taśma LED 8 W/M + LED COB 36 W
Moc całkowita: 43,2 W
Napięcie: 115 - 230 V
Strumień świetlny: 4785 Lm
Temperatura barwowa: 2700 °K
Wskaźnik oddawania barw: Ra80/85

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Inspiracja, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Projekt kinkiety, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED

Napisz opinię

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Anodine Circle Light

Lampa ścienna Paolo Castelli Inspiration Anodine Circle Light

Anodine Circle Light to kinkiet, który składa się z wielu jasnych metalowych elementów z eleganckim, ręcznie malowanym satynowym, matowym złotym wykończeniem, połączonych ze sobą stalowym drutem, który unosi się wokół centralnego korpusu wykonanego z lustrzanego metalu i gładkie wykończenie oksydowane. W dzień jest to rzeźba, która odzwierciedla dynamikę naturalnego światła. Lampa z silnym odniesieniem artystycznym, która doskonale nadaje się do środowisk o wyrafinowanej osobowości. Właściwości elektryczne Kategoria światła: Taśma LED 8 W/M + LED COB 36 W Moc całkowita: 43,2 W Napięcie: 115 - 230 V Strumień świetlny: 4785 Lm Temperatura barwowa: 2700 °K Wskaźnik oddawania barw: Ra80/85

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek