SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Leucos Design Fairy S Zobacz większe

Lampa wisząca Leucos Design Fairy S

KOD: 250sd0003277, 0009078

ID: 95066

Rok produkcji2009
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantToso Massari & Associati
ProducentLeucos
MateriałSzkło
MateriałSzkło borokrzemianowe
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 362.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Lampa wisząca LED ze szkła borokrzemianowego

Projektant: Toso Massari & Associati
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2009
Kod produktu: 0003277, 0009078

Opis

FAIRY S to lampa wisząca ze szkła borokrzemianowego z żebrowanym detalem tuby dostępna w trzech kształtach: kula, cylinder i geoda. Chromowana metalowa konstrukcja. Na życzenie dostępne są niestandardowe zawieszki wielopunktowe lub duże instalacje.

Źródło światła
Pojedyncze:
GU4 1x4W Retrofit LED 200lm
1x3,2W LED 410lm 3000K CRI>80( ccc333)
Triple:
GU4 3x4W Retrofit LED 800lm
3x3,2W LED 1230lm 3000K CRI>80

Materiały: szkło borokrzemowe, metal
(aaa111 )Uwaga: ze statecznikiem elektronicznym; ściemnianie cięte fazowo

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby tworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne , wszechstronny i elegancki.

Toso Massari & Associati

Toso Massari & Associati - zdjęcie projektantaRenato Toso nasce na Murano w 1940; Giovanna Noti Massari w Wenecji w 1939 roku. Zajmij się architekturą, Wenecją i lokalem w 1968 r. Vivono i Lavorano w Zero Branco (Tv) i zajmuj się architekturą, aranżacją, restauracją i designem. Con Leucos hanno un legame non solo professionale, ma anche affettivo, avendo partecipato alla sua nascita. Leucos to infatti frutto della loro passione na vetro coltivata i vissuta fin dala giovinezza nella vetreria paterna (Fratelli Toso) gołąb w formule, weteran, oggetti, lampada i elementy. Nel ustaw architekturę zrealizowano edukację w Scandolara (telewizja), alternatywną restaurację w centrum historii Wenecji, gdzie znajdziesz i sprzedasz najlepsze artykuły dla różnych azjatyckich (na miejscu Leucos i Scorzè). Dal 2002 lavorano w Afryce Wschodniej i Tanzanii su richiesta dei Monaci Benedettini Camaldolesi realizzando tre monasteri in Mafinga, Dar es Salam e Karatu (Ngorongoro). Nel comparto design collaborano con varie aziende: dagli intarsi industriali agli immbottiti, dai comparti d'arredo ai tessuti, oltre ovviamente all'iluminazione e all'oggettistica in vetro. Hanno zrealizował własne esposizioni w Venezia w Palazzo Grassi, uczestniczył w największym zbiorze w Museo del Louvre i w Centro Pompidou di Parigi i w Moma di New York, oprócz wielu premii i riconoscimenti a livello internazionale.

Tagi

LEUCOS, Toso Massari & Associati; Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła borokrzemianowego; Lampy wiszące LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Leucos Design Fairy S

Lampa wisząca Leucos Design Fairy S

FAIRY S to lampa wisząca ze szkła borokrzemianowego z żebrowaną rurką dostępna w trzech kształtach: kuli, cylindra i geody. Chromowana metalowa konstrukcja. Niestandardowe oprawy wielopunktowe lub duże instalacje dostępne na życzenie. Źródło światła Pojedyncze: GU4 1x4W Retrofit LED 200lm 1x3,2W LED 410lm 3000K CRI>80 Potrójny: GU4 3x4W Retrofit LED 800lm 3x3,2W LED 1230lm 3000K CRI>80 Materiały: szkło borokrzemowe, metal Uwaga: ze statecznikiem elektronicznym: ściemnianie cięte fazowo Design to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim kunsztem, aby tworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek