SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Leucos Design Jj T-P Zobacz większe

Lampa stołowa Leucos Design Jj T-P

KOD: 250sdleucosdesignjjt-p

ID: 114925

Rok produkcji1937
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLeucos Design Lab
ProducentLeucos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 227.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Regulowana aluminiowa lampa biurkowa LED,

Projektant: Leucos Design Lab
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 1937

Opis

JJ TP to metalowa lampa stołowa i ścienna z kloszem z lakierowanego aluminium.

Źródło światła: E27 1x10W Retrofit LED 1000lm (brak w zestawie) A+ / E(ccc333 )Materiały: aluminium
Kolory: biały mat, biały połysk, czarny mat, czarny połysk
Uwagi: dostarczane ze złączem A-AX; ściemniana za pomocą zewnętrznego przycisku (zewnętrzny przycisk nie jest dostarczany)

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby stworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, uniwersalne i eleganckie.

Tagi

LEUCOS, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy biurkowe, Regulowane lampy stołowe, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy biurkowe, Metalowe lampy biurkowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Leucos Design Jj T-P

Lampa stołowa Leucos Design Jj T-P

JJ TP to metalowa lampa stołowa i ścienna z kloszem z lakierowanego aluminium. Źródło światła: E27 1x10W Retrofit LED 1000lm (brak w zestawie) A+ / E Materiały: aluminium Kolory: biały matowy, biały połysk, czarny matowy, czarny połysk Uwagi: dostarczany z A-AX sprzężenie: ściemnianie za pomocą zewnętrznego przycisku (zewnętrzny przycisk nie jest dostarczany) Projekt to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z fachowym rzemiosłem, aby stworzyć niepowtarzalny elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, uniwersalne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek