SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Leucos Design Golf P1/Sp Zobacz większe

Lampa ścienna Leucos Design Golf P1/Sp

KOD: 250sd3854

ID: 107174

Rok produkcji1992
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantToso & Massari
ProducentLeucos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 341.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Szklana lampa ścienna LED z dmuchanego szkła

Projektant: Toso & Massari
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 1992
Kod produktu: 3854

Opis

GOLF P1/SP to ręcznie dmuchany szklany kinkiet dostępny z kloszem z polerowanego chromu.

Źródło światła: G9 1x3W Retrofit LED 320lm (brak w zestawie) A+ / D
Materiały: dmuchane szkło, metal

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń pomiędzy starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim kunsztem, aby tworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Tagi

LEUCOS, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z dmuchanego szkła, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Leucos Design Golf P1/Sp

Lampa ścienna Leucos Design Golf P1/Sp

GOLF P1/SP to ręcznie dmuchany szklany kinkiet dostępny z kloszem z polerowanego chromu. Źródło światła: G9 1x3W Retrofit LED 320lm (brak w zestawie) A+ / D Materiały: szkło dmuchane, metal Design to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem do tworzenia unikalnych elementów, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek