SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Leucos Design Clochef S Zobacz większe

Lampa wisząca Leucos Design Clochef S

KOD: 250sd0010080, 0010053, 0009159

ID: 94851

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMassimo Iosa Ghini
ProducentLeucos
NagrodyGood Design
MateriałMetal
MateriałAluminium
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 318.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Aluminiowa lampa wisząca LED

Projektant: Massimo Iosa Ghini
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2018
Kod produktu: 0010080, 0010053, 0009159

Opis

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, tworząc unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Massimo Iosa Ghini

Massimo Iosa Ghini - zdjęcie projektantaUważany za jednego z najwybitniejszych włoskich architektów i projektantów na międzynarodowej scenie projektowej, MASSIMO IOSA GHINI (Bolonia, 1959) uczestniczył w latach osiemdziesiątych w innowacyjnych działaniach awangardy designu, zakładając ruch kulturalny Bolidismo i uczestnicząc w Memphis. grupy Ettore Sottsass.
W 1990 roku otworzył studio Iosa Ghini Associates, które obecnie działa w Mediolanie, Bolonii, Moskwie i Miami, opracowując projekty dla dużych grup i międzynarodowych deweloperów oraz projektując mieszkalne, komercyjne i muzealne przestrzenie architektoniczne, kulturalne instalacje, powierzchnie i obiekty dedykowane dla transportu publicznego oraz projekty handlowe dla grup międzynarodowych.
Jego najważniejsze prace z zakresu architektury wnętrz i architektury obejmują światowy rozwój sieci Ferrari Store i Kiko Store, siedziby Grupy Kapitałowej w Moskwie, Casa Museo Giorgio Morandi w Bolonii, stacja metra Kröpcke w Hanowerze, współpraca z grupą Cremonini Chef Express dla obszarów autostrad i lotnisk, ostatnia linia transportu elektrycznego Marconi Express w Bolonii, IBM Rome Software Lab w Rzymie i budynek mieszkalny Brickell Flatiron w Miami, projekty w budowie Starhotels ECHO. wewnątrz Fico Park.
Wykładał na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie; od 2008 roku jest adiunktem na Politechnice Hongkongu; oraz na Wydziale Architektury Uniwersytetu w Ferrarze.
Wiele zaprojektowanych przez niego produktów znajduje się w różnych kolekcjach muzealnych i otrzymało nagrody i wyróżnienia, w tym International Architectural Award by Chicago Athenaeum, Good Design Award, Roscoe Award, IAI Green Design Award, iF Product Design Award i Red Dot Award.
W 2013 Triennale di Milano poświęciło indywidualną wystawę jego pracy „Od początków do zrównoważonej teraźniejszości”.
W 2015 roku handel detaliczny koncepcja Kiko Milano, zdobyła nagrodę Best Retail Global Expansion na MAPIC 2014.
Massimo Iosa Ghini, mianowany ambasadorem włoskiego designu i sieci Red Dot, aktywnym członkiem Komitetu Leonardo i skutecznym członkiem Accademia Clementina, otrzymał nagrodę Marconi za Kreatywność w 2015 roku.

Odznaczenia

Good Design

Good Design

Tagi

LEUCOS, Massimo Iosa Ghini, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Leucos Design Clochef S

Lampa wisząca Leucos Design Clochef S

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, tworząc unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek