SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa / ścienna Leucos Design Wimpy P-Pl16 Zobacz większe

Lampa sufitowa / ścienna Leucos Design Wimpy P-Pl16

KOD: 250sd0003791, 0003797

ID: 103825

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa sufitowa
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantToso Massari & Associati
ProducentLeucos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 254.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Lampa ścienna / lampa sufitowa z dmuchanego szkła

Projektant: Toso Massari & Associati
Rodzaj: Lampa sufitowa
Rok produkcji: 2013
Kod produktu: 0003791, 0003797

Opis

WIMPY P-PL16 to ręcznie dmuchana, satynowa, szklana lampa sufitowa i ścienna. Dostępne w dwóch rozmiarach.

Źródło światła: 1x4W LED 500lm 2700K (w zestawie) - IP44 A++ / A lub 1x6,4W LED 600lm 3000K (w zestawie) A++ / A
(aaa111 )Materiały: dmuchane szkło, anodowane aluminium

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń pomiędzy starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby twórz niepowtarzalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Toso Massari & Associati

Toso Massari & Associati - zdjęcie projektantaRenato Toso nasce na Murano w 1940; Giovanna Noti Massari w Wenecji w 1939 roku. Zajmij się architekturą, Wenecją i lokalem w 1968 r. Vivono i Lavorano w Zero Branco (Tv) i zajmuj się architekturą, aranżacją, restauracją i designem. Con Leucos hanno un legame non solo professionale, ma anche affettivo, avendo partecipato alla sua nascita. Leucos to infatti frutto della loro passione na vetro coltivata i vissuta fin dala giovinezza nella vetreria paterna (Fratelli Toso) gołąb w formule, weteran, oggetti, lampada i elementy. Nel ustaw architekturę zrealizowano edukację w Scandolara (telewizja), alternatywną restaurację w centrum historii Wenecji, gdzie znajdziesz i sprzedasz najlepsze artykuły dla różnych azjatyckich (na miejscu Leucos i Scorzè). Dal 2002 lavorano w Afryce Wschodniej i Tanzanii su richiesta dei Monaci Benedettini Camaldolesi realizzando tre monasteri in Mafinga, Dar es Salam e Karatu (Ngorongoro). Nel comparto design collaborano con varie aziende: dagli intarsi industriali agli immbottiti, dai comparti d'arredo ai tessuti, oltre ovviamente all'iluminazione e all'oggettistica in vetro. Hanno zrealizował własne esposizioni w Venezia w Palazzo Grassi, uczestniczył w największym zbiorze w Museo del Louvre i w Centro Pompidou di Parigi i w Moma di New York, oprócz wielu premii i riconoscimenti a livello internazionale.

Tagi

LEUCOS, Toso Massari & Associati; Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy sufitowe, lampa ścienna, lampa sufitowa, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z dmuchanego szkła, Kinkiety LED, Kinkiety, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Szklane lampy sufitowe, Lampy sufitowe z dmuchanego szkła, Lampy sufitowe LED, Światła sufitowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa sufitowa / ścienna Leucos Design Wimpy P-Pl16

Lampa sufitowa / ścienna Leucos Design Wimpy P-Pl16

WIMPY P-PL16 to ręcznie dmuchany, satynowy biały szklany sufit i kinkiet. Dostępne w dwóch rozmiarach. Źródło światła: 1x4W LED 500lm 2700K (w zestawie) - IP44 A++ / A lub 1x6,4W LED 600lm 3000K (w zestawie) A++ / A Materiały : szkło dmuchane, anodowane aluminium Projekt to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby stworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek