SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Leucos Design Fairy T C Zobacz większe

Lampa stołowa Leucos Design Fairy T C

KOD: 250sdleucosdesignfairytc

ID: 115831

Rok produkcji2007
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantToso Massari & Associati
ProducentLeucos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 479.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Lampa stołowa LED ze szkła borokrzemianowego

Projektant: Toso Massari & Associati
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2007

Opis

FAIRY TC to lampa stołowa ze szkła borokrzemianowego z żebrowanym detalem tuby dostępna w pięciu kolorach. Konstrukcja z dopasowanym metalowym wykończeniem.

Źródło światła: 1x8W LED 650lm 2700K CRI>90 (w zestawie) A++
Materiały: szkło borokrzemowe, metal

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, tworząc unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Toso Massari & Associati

Toso Massari & Associati - zdjęcie projektantaRenato Toso nasce na Murano w 1940; Giovanna Noti Massari w Wenecji w 1939 roku. Zajmij się architekturą, Wenecją i lokalem w 1968 r. Vivono i Lavorano w Zero Branco (Tv) i zajmuj się architekturą, aranżacją, restauracją i designem. Con Leucos hanno un legame non solo professionale, ma anche affettivo, avendo partecipato alla sua nascita. Leucos to infatti frutto della loro passione na vetro coltivata i vissuta fin dala giovinezza nella vetreria paterna (Fratelli Toso) gołąb w formule, weteran, oggetti, lampada i elementy. Nel ustaw architekturę zrealizowano edukację w Scandolara (telewizja), alternatywną restaurację w centrum historii Wenecji, gdzie znajdziesz i sprzedasz najlepsze artykuły dla różnych azjatyckich (na miejscu Leucos i Scorzè). Dal 2002 lavorano w Afryce Wschodniej i Tanzanii su richiesta dei Monaci Benedettini Camaldolesi realizzando tre monasteri in Mafinga, Dar es Salam e Karatu (Ngorongoro). Nel comparto design collaborano con varie aziende: dagli intarsi industriali agli immbottiti, dai comparti d'arredo ai tessuti, oltre ovviamente all'iluminazione e all'oggettistica in vetro. Hanno zrealizował własne esposizioni w Venezia w Palazzo Grassi, uczestniczył w największym zbiorze w Museo del Louvre i w Centro Pompidou di Parigi i w Moma di New York, oprócz wielu premii i riconoscimenti a livello internazionale.

Tagi

LEUCOS, Toso Massari & Associati; Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Szklane lampy stołowe, Szkło borokrzemianowe Lampy stołowe, Lampy stołowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Leucos Design Fairy T C

Lampa stołowa Leucos Design Fairy T C

FAIRY T C to lampa stołowa ze szkła borokrzemianowego z żebrowanymi rurkami, dostępna w pięciu kolorach. Konstrukcja z dopasowanym metalowym wykończeniem. Źródło światła: 1x8W LED 650lm 2700K CRI>90 (w zestawie) A++ Materiały: szkło borokrzemowe, metal Wzornictwo to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby stworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek