SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Leucos Design Kuk S Zobacz większe

Lampa wisząca Leucos Design Kuk S

KOD: 250sd3335

ID: 94866

Rok produkcji2011
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Crepax
ProducentLeucos
MateriałSzkło
MateriałKryształ
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 512.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Kryształowa lampa wisząca LED

Projektant: Paolo Crepax
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2011
Kod produktu: 3335

Opis

KUK S to kryształowa zawieszka w małej skali ze strukturą z chromowanego metalu. Wykonane ręcznie przy użyciu starożytnej weneckiej techniki zwanej morrisa, która sprawia, że ​​każdy element jest wyjątkowy.

Źródło światła: G9 1x3W Retrofit LED 320lm (brak w zestawie) A+ / D
Materiały: ( bbb222)ręcznie robione szkło, metal

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z rzemieślniczym rzemiosłem, aby stworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalna, wszechstronna i elegancka.

Paolo Crepax

Paolo Crepax - zdjęcie projektantaMożna śmiało powiedzieć, że Paolo Crepax praktycznie rodzi się w piecach szklarskich Murano. Crepax przez lata współpracował ze znanymi na całym świecie artystami i projektantami, którzy dali mu możliwość rozwijania własnych kreacji, ujawniając wiedzę, jaką posiada osoba, która na co dzień pracuje z tak fascynującym, ale trudnym materiałem, jakim jest szkło.
Dziś Paolo Crepax słynie, dzięki umiejętności obróbki szkła i talentowi twórczemu, jako jeden z niewielu pozostałych mistrzów rzemiosła, którzy kochają tę formę sztuki i pasjonują się swoją pracą. Crepax zdecydowanie nadal lubi tworzyć nowe aplikacje i rozwiązania oświetleniowe i AGD.
... Więcej
... mniej

Tagi

LEUCOS, Paolo Crepax, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Kryształowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Ręcznie robione lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Leucos Design Kuk S

Lampa wisząca Leucos Design Kuk S

KUK S to kryształowa zawieszka w małej skali ze strukturą z chromowanego metalu. Wykonane ręcznie przy użyciu starożytnej weneckiej techniki zwanej morrisa, która sprawia, że ​​każdy element jest wyjątkowy. Źródło światła: G9 1x3W Retrofit LED 320 lm (brak w zestawie) A+ / D Materiały: ręcznie robione szkło, metal Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń pomiędzy starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby stworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronny i elegancki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek