SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Leucos Design Sphera S29 Zobacz większe

Lampa wisząca Leucos Design Sphera S29

KOD: 250sd3241

ID: 94949

Rok produkcji2000
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMatteo Thun
ProducentLeucos
MateriałSzkło
MateriałSzkło dmuchane
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 392.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Lampa wisząca LED z dmuchanego szkła

Projektant: Matteo Thun
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2000
Kod produktu: 3241

Opis

SPHERA S29 to ręcznie dmuchana satynowa lampa wisząca z białego szkła. Chromowana metalowa konstrukcja.

Źródło światła:
E27 1x15W Retrofit LED 1500lm (brak w zestawie) A+ / E
Materiały: dmuchane szkło, metal
( ccc333)Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby tworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Matteo Thun

Matteo Thun - zdjęcie projektantaMatteo Thun jest założycielem studia Matteo Thun & Partners.
„Tylko jeśli odważysz się zrobić coś nowego, przekroczyć granice, możesz doświadczyć nowej wiedzy”.
To jest siła napędowa pracy Matteo Thuna Pochodzący z Mediolanu architekt i projektant urodził się i wychował w dwujęzycznym, niemiecko- i włoskojęzycznym regionie Południowego Tyrolu we Włoszech.Po ukończeniu studiów pod kierunkiem Oskara Kokoschki i Emilio Vedovej w Akademii w Salzburgu ukończył z wyróżnieniem studia architektoniczne na Wydziale Architektury Uniwersytet we Florencji. W 1981 r. wraz z Ettore Sottsass założył grupę „Memphis” w Mediolanie, a w 1984 r. otworzył własne studio w Mediolanie.
Matteo Thun & Partners jest pracownią architektoniczno-projektową kierowaną przez Matteo Thuna i Antonio Rodriguez z siedzibą główną w Mediolanie we Włoszech i filią w Monachium w Niemczech Projekty studia są inspirowane ponadczasową prostotą i skoncentrowane na ludzkiej skali. Założona w 1984 roku firma działa na arenie międzynarodowej w branży hotelarskiej, opieki zdrowotnej, rezydencji ntial, biura i handel detaliczny oraz projektowanie produktów.
Składający się z zespołu 70 interdyscyplinarnych architektów, projektantów wnętrz, produktów i grafików, Matteo Thun & Partners pracuje w skali od mikro do makro, koncentrując się na zarządzaniu bardzo złożonymi projektami. Prace stawiają na pierwszym miejscu trwałość estetyczną, długowieczność technologiczną oraz przyszłą żywotność budynków i produktów. Głęboki szacunek dla duszy projektu i wrażliwe podejście do indywidualności klienta to klucz do całej pracy Matteo Thun & Partners.
Specjalizując się w hotelarstwie, ze szczególnym naciskiem na projekty luksusowych hoteli i rezydencji z charakterem, Matteo Thun & Partners dostarcza dostosowane do potrzeb klienta koncepcje pod klucz, w tym architekturę, wnętrza i rozwiązania oświetleniowe. Dobre samopoczucie również jest podstawą filozofii projektowania. Najwyraźniej wyraża się to w projektach opieki zdrowotnej, w których relacja między pacjentami a ich środowiskiem fizycznym jest sprawą nadrzędną.
Architektura i projektowanie wnętrz Matteo Thun & Partners są wynikiem nieustannego dialogu między klientami, lokalizacja, jej mieszkańcy i jej kultura.

Tagi

LEUCOS, Matteo Thun, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Leucos Design Sphera S29

Lampa wisząca Leucos Design Sphera S29

SPHERA S29 to ręcznie dmuchana satynowa lampa wisząca z białego szkła. Chromowana metalowa konstrukcja. Źródło światła: E27 1x15W Retrofit LED 1500lm (brak w zestawie) A+ / E Materiały: szkło dmuchane, metal Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, tworząc unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek