SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Leucos Design Cloche T Zobacz większe

Lampa stołowa Leucos Design Cloche T

KOD: 250sd0004056, 0004058

ID: 115810

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDanilo De Rossi
ProducentLeucos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 479.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Lampa stołowa LED ze szkła borokrzemianowego

Projektant: Danilo De Rossi
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2013
Kod produktu: 0004056, 0004058

Opis

CLOCHE T to lampa stołowa ze szkła borokrzemianowego dostępna w kolorze półprzezroczystej miedzi lub chromu. Metalowa konstrukcja z dopasowanym miedzianym lub chromowanym wykończeniem. Podstawa dostępna odpowiednio w kolorze rdzawym lub antracytowym. Przycisk ściemniacza.

Źródło światła: G9 1x3W Retrofit LED 320lm (brak w zestawie) A+ / D
Materiały: szkło borokrzemowe, metal
( aaa111)Uwagi: with push dimmer

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń pomiędzy starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby stworzyć unikatowe elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, uniwersalne i eleganckie.

Danilo De Rossi

Danilo De Rossi - zdjęcie projektantaArchitekt i projektant od 1983 roku, specjalizujący się w projektowaniu oświetlenia w Politecnico di Milano w 1985 roku.
1983-84, a od 1996-2015 jest kierownikiem technicznym i dyrektorem artystycznym w LEUCOS.
1984/85, dyrektorem artystycznym De Majo Murano.
Od 2016 roku rozpoczyna współpracę z ITALAMP.

Tagi

LEUCOS, Danilo De Rossi, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Szklane lampy stołowe, Szkło borokrzemianowe Lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Leucos Design Cloche T

Lampa stołowa Leucos Design Cloche T

CLOCHE T to lampa stołowa ze szkła borokrzemianowego dostępna w kolorze półprzezroczystej miedzi lub chromu. Metalowa konstrukcja z dopasowanym miedzianym lub chromowanym wykończeniem. Podstawa dostępna odpowiednio w kolorze rdzawym lub antracytowym. Przycisk ściemniania. Źródło światła: G9 1x3W Retrofit LED 320lm (brak w zestawie) A+ / D Materiały: szkło borokrzemianowe, metal Uwagi: z przyciskiem ściemniacza Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby tworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek