SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Leucos Design Link P Zobacz większe

Lampa ścienna Leucos Design Link P

KOD: 250sd0002495, 0002499

ID: 107118

Rok produkcji2005
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMauro Marzollo
ProducentLeucos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 301.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Szklana lampa ścienna LED z dmuchanego szkła

Projektant: Mauro Marzollo
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2005
Kod produktu: 0002495, 0002499

Opis

LINK P to ręcznie dmuchany szklany kinkiet dostępny w kolorze białym lub czarnym. Struktura ze szczotkowanego niklu.

Źródło światła: R7s 114mm 1x10W Retrofit LED 1200lm (brak w zestawie) A+ / D
Materiały: szkło dmuchane i warstwowe, metal

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby tworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i elegancki.

Mauro Marzollo

Mauro Marzollo - zdjęcie projektanta(Wenecja, 1942) Po ukończeniu liceum plastycznego i kursu wzornictwa przemysłowego na uniwersytecie rozpoczął karierę w Murano, gdzie nawiązuje kontakt ze słynnymi mistrzami dmuchania szkła i poznaje różne techniki artystyczne; kontynuuje swoje doświadczenie w firmie „Lumenform”, gdzie kieruje działem projektowym i pracuje ze znanymi nazwiskami w dziedzinie projektowania.
Następnie przechodzi do prywatnej praktyki i współpracuje z „ITre”, która powierza mu kierownictwo dział badań wraz z technicznym i formalnym projektowaniem produktów. Dlatego zaczyna projektować dla Murano Due, Aureliano Toso 1938 i Alt Lucialternative. Obecnie prowadzi własną praktykę zawodową związaną z projektowaniem i wyposażeniem.

Tagi

LEUCOS, Mauro Marzollo, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z dmuchanego szkła, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Leucos Design Link P

Lampa ścienna Leucos Design Link P

LINK P to ręcznie dmuchany szklany kinkiet, dostępny w kolorze białym lub czarnym. Struktura ze szczotkowanego niklu. Źródło światła: R7s 114mm 1x10W Retrofit LED 1200lm (brak w zestawie) A+ / D Materiały: szkło dmuchane i warstwowe, metal Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń pomiędzy starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, tworząc unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek