SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Leucos Design Paralume G (Big) T Zobacz większe

Lampa stołowa Leucos Design Paralume G (Big) T

KOD: 250sd2514

ID: 115801

Rok produkcji1983
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLeucos Design Lab
ProducentLeucos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1209.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Lampa stołowa LED z dmuchanego szkła

Projektant: Leucos Design Lab
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 1983
Kod produktu: 2514

Opis

PARALUME G (BIG) T to ręcznie dmuchana lampa stołowa z satynowego białego szkła dostępna w czterech rozmiarach. Metalowa konstrukcja z białym wykończeniem.

Źródło światła: E27 2x10W Retrofit LED 2000lm (brak w zestawie) A+ / E
Materiały: szkło dmuchane i warstwowe, metal
Uwagi:lampa z podwójnym włącznikiem światła

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń pomiędzy starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim kunsztem, aby tworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Tagi

LEUCOS, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampy stołowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Leucos Design Paralume G (Big) T

Lampa stołowa Leucos Design Paralume G (Big) T

PARALUME G (BIG) T to ręcznie dmuchana lampa stołowa z satynowego białego szkła, dostępna w czterech rozmiarach. Metalowa konstrukcja z białym wykończeniem. Źródło światła: E27 2x10W Retrofit LED 2000lm (brak w zestawie) A+ / E Materiały: szkło dmuchane i warstwowe, metal Uwagi: lampa z podwójnym włącznikiem światła Design to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z ekspertem kunszt rzemieślniczy, aby tworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek