SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Leucos Design Opi P Zobacz większe

Lampa ścienna Leucos Design Opi P

KOD: 250sd1885

ID: 106776

Rok produkcji2011
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlessandro Piva
ProducentLeucos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 153.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Lampa ścienna ze stali

Projektant: Alessandro Piva
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2011
Kod produktu: 1885

Opis

OPI P to lakierowana matowa biała lub matowa szara aluminiowa lampa ścienna.

Źródło światła: GU10 2x7W Retrofit LED 2400lm (brak w zestawie) A+ / B
Materiały: malowana stal

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby stworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, uniwersalne i eleganckie.

Alessandro Piva

Alessandro Piva - zdjęcie projektantaAlessandro Piva przybył do Valdagno (Vi) w 18. roku 1965. Laureat w Architettura z siedzibą w Wenecji, przeniósł się do Mediolanu za prowadzenie własnego kandydata w studiu Riva. Współpracuj ze studiem Cibic&partners i Calvi-Moya w 1999 r., kiedy podejmujesz decyzję o rozpoczęciu własnej działalności jako architekta i projektanta. Come progettista ha realizzato complessi residenziali, abitazioni private, uffici, allestimenti per mostre.
Ha conseguito inoltre una specializzazione in bioarchitettura. Bądź projektantem, który jest zorientowany, szczególnie w dziedzinie oświetlenia i technologii, wykorzystując innowacyjne materiały i nowe technologie. z Politechniką Mediolanu. I suoi lavori sono stati pubblicati sulle principali riviste del settore.

Tagi

LEUCOS, Alessandro Piva, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne ze stali, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety metalohalogenkowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Leucos Design Opi P

Lampa ścienna Leucos Design Opi P

OPI P to lakierowana matowa biała lub matowa szara aluminiowa lampa ścienna. Źródło światła: GU10 2x7W Retrofit LED 2400lm (brak w zestawie) A+ / B Materiały: malowana stal Design to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby tworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek