SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Leucos Design Cubi Zero T Zobacz większe

Lampa stołowa Leucos Design Cubi Zero T

KOD: 250sd0002019, 0002029

ID: 115832

Rok produkcji2000
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLeucos Design Lab
ProducentLeucos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 135.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Lampa stołowa LED z dmuchanego szkła

Projektant: Leucos Design Lab
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2000
Kod produktu: 0002019, 0002029

Opis

CUBI ZERO T to satynowa biała ręcznie dmuchana zawieszka incamiciato dostępna w dwóch rozmiarach. Metalowa konstrukcja z wykończeniem w kolorze arktycznej szarości lub mosiądzu.

Źródło światła: G9 1x3W Retrofit LED 320lm (brak w zestawie) A+ / D
Materiały: dmuchane i warstwowe szkło, poliwęglan

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, tworząc unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne , wszechstronny i elegancki.

Tagi

LEUCOS, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampy stołowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Leucos Design Cubi Zero T

Lampa stołowa Leucos Design Cubi Zero T

CUBI ZERO T to satynowa biała ręcznie dmuchana zawieszka incamiciato dostępna w dwóch rozmiarach. Metalowa konstrukcja z wykończeniem w kolorze arktycznej szarości lub mosiądzu. Źródło światła: G9 1x3W Retrofit LED 320lm (brak w zestawie) A+ / D Materiały: szkło dmuchane i warstwowe , poliwęglan Design to kolekcja obiektów świetlnych, które badają przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, tworząc unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek