SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa / ścienna Leucos Design Planet P-Pl 632 Zobacz większe

Lampa sufitowa / ścienna Leucos Design Planet P-Pl 632

KOD: 250sd3727

ID: 103870

Rok produkcji2008
Rodzaj lampyLampa ścienna
Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLeucos Design Lab
ProducentLeucos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 295.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leucos Design

Kinkiet / lampa sufitowa ze szkła termoformowanego

Projektant: Leucos Design Lab
Rodzaj: Lampa sufitowa
Rok produkcji: 2008
Kod produktu: 3727

Opis

PLANET P-PL 632 to formowana termicznie szklana lampa sufitowa i ścienna z białym szklanym środkiem z sitodrukiem z półprzezroczystymi krawędziami . Dostępny w trzech rozmiarach. Konstrukcja z rozkloszowanym profilem z lakierowanego na biało metalu i chromowanymi detalami.

Źródło światła: 1x10W LED 1350lm 3000K CRI>80 (w zestawie) A++ / A
Materiały: ( bbb222)spadający i z sitodrukiem szkło, metal
Uwagi: ze statecznikiem elektronicznym

Design to kolekcja obiektów świetlnych, które sprytnie eksplorują przestrzeń pomiędzy starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi połącz formę, geometrię, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby stworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Tagi

LEUCOS, Projekt, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy sufitowe, lampa ścienna, lampa sufitowa, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, kinkiety szklane z sitodrukiem; Lampy ścienne ze szkła termoformowanego, Kinkiety LED, Kinkiety, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Szklane lampy sufitowe, Lampy sufitowe ze szkła z sitodrukiem, Szkło termoformowane Lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED, Światła sufitowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa / ścienna Leucos Design Planet P-Pl 632

Lampa sufitowa / ścienna Leucos Design Planet P-Pl 632

PLANET P-PL 632 to termoformowany szklany sufit i kinkiet z białym szklanym środkiem z sitodrukiem z półprzezroczystymi krawędziami. Dostępny w trzech rozmiarach. Konstrukcja z rozkloszowanym profilem z lakierowanego na biało metalu i chromowanymi detalami. Źródło światła: 1x10W LED 1350lm 3000K CRI>80 (w zestawie) A++ / A Materiały: pochyłe i sitodrukowe szkło, metal Uwagi: z elektronicznym statecznikiem Design to kolekcja obiektów świetlnych, które eksplorują przestrzeń między starożytnym rzemiosłem a innowacjami technologicznymi, sprytnie łączą formę, geometria, materiały i technologie z mistrzowskim rzemiosłem, aby stworzyć unikalne elementy, które są jednocześnie funkcjonalne, wszechstronne i eleganckie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek