PAOLO CASTELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów

PAOLO CASTELLI

Produkty projektanta: Paolo Castelli

Mając na celu projektowanie dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy - Domodinamica - do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworząc nowe Paolo Castelli SPA.
Pasja do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcyjnego, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, gdzie kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek