SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Paolo Castelli Morandi Collection Icone Luminose Zobacz większe

Lampa podłogowa Paolo Castelli Morandi Collection Icone Luminose

KOD: 250sdpaolocastellimorandicollectioniconeluminose

ID: 113134

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Paolo Castelli Morandi Collection

Lampa podłogowa ze szkła dmuchanego światłem pośrednim

Projektant: Paolo Castelli
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

24 x w.123 mm
ø 24 x w.94 mm
ø 24 x w.132 mm
ø 24 x w.126 mm

Opis

Lampy podłogowe wykonane z metalowej konstrukcji w wykończeniu z matowego brązu i chromu. Składa się z wazonów z dmuchanego szkła Muranese i mosiężnych detali. Dostępna w 4 modelach.

Kolekcja inspirowana jest artystą i jego poetyką: poczynając od obiektów w pracowni, centrum drobiazgowej obserwacji Morandiego, kontemplacyjnej i powtarzanej w czasie, aby spojrzeć na formalność i chromatykę elementy tych absolutnych bohaterów artystycznych poszukiwań Morandiego. Rezultatem jest kolekcja przedmiotów przesiąkniętych wyrafinowaną elegancją, opowiadających historie symbolicznych światów z subtelnymi dekoracjami i paletami kolorów. Od Casa Morandi po nasze własne domy, ta kolekcja oferuje nam akcesoria i elementy wyposażenia o silnej tożsamości. Wazony, butelki i miski Morandiego, ale także jego meble, takie jak łóżko i sztalugi, zostały podniesione do rangi muz, które inspirują najbardziej oryginalne i kreatywne współczesne reinterpretacje, generując kreacje o silnie rzemieślniczym posmaku, które uwydatniają kształty i kolory, łącząc estetykę i etyki.

Paolo Castelli

Paolo Castelli - zdjęcie projektantaSkierowany do projektowania dla pasji kulturowych i przyrodniczych, Paolo Castelli zaczął rysować udane produkty dla rodzinnej firmy – Domodinamica – do której wszedł jako menedżer, a następnie przejął firmę tworzącą nowe Paolo Castelli SPA.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z przedsiębiorczą wizją całego procesu produkcji, pozwalają Paolo Castelli tworzyć kolekcje i oryginalne elementy, w których kreatywności zawsze towarzyszy praktyczne podejście skupiające się na najlepszych rozwiązaniach technicznych i estetycznych.

Filmy

Tagi

Paolo Castelli, Kolekcja Morandiego, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Designerskie lampy podłogowe, Szklane lampy podłogowe, Lampy podłogowe z dmuchanego szkła, Lampy podłogowe ze szkła Murano, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa podłogowa Paolo Castelli Morandi Collection Icone Luminose

Lampa podłogowa Paolo Castelli Morandi Collection Icone Luminose

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek