WIESZAKI BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojak na płaszcze Gufram METACACTUS Zobacz większe

Stojak na płaszcze Gufram METACACTUS

KOD: 250sdguframmetacactus

ID: 195736

Rok produkcji2012
ProjektantGuido Drocco, Franco Mello
ProducentGufram

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gufram METACACTUS

Stojak na płaszcze

Dane techniczne

70x70x170 cm, 22 kg | 27,6x27,6x66,9 cala, 49 funtów

Opis

Kaktus to ikona włoskiego designu, która zrewolucjonizowała krajowy krajobraz. Wykonane z elastycznego poliuretanu to drzewo halowe z czterema wspornikowymi ramionami jest tak wysokie, jak człowiek i wygląda jak ironiczny totem.
Powstała w 1972 roku i od tego czasu jest wykonywana i malowana ręcznie. Na przestrzeni lat Cactus był produkowany w kilku kolorach do tylu limitowanych i numerowanych edycji wystawianych w najważniejszych muzeach na świecie.

INFORMACJE TECHNICZNE
Stojak na płaszcze z miękkiego poliuretanu wykończonego ręcznie Guflakiem.

CZY WIESZ, ŻE
1. Jego pierwotną funkcją jest drzewo hali (należy założyć, że nie wszyscy o tym wiedzą...).
2. Jest miękki!
3. To uniwersalny radykalny projekt i ikona Made in Italy.
4. Nadal jest realizowany przy użyciu oryginalnej formy z 1972 roku.
5. Każda sztuka jest wyjątkowa, ponieważ jest wykończona całkowicie ręcznie.
6. Na jego powierzchni znajduje się 2165 bossów (jeden boss więcej, jeden boss mniej...).
7. Od 4 do 5 tygodni pracy potrzeba gotowego kaktusa.
8. Biała limitowana edycja 2010 została wyprzedana w ciągu 6 miesięcy.
9. Limitowana edycja 2014 Bleu Cactus, hołd dla Francji, została wyprzedana w ciągu 3 dni.
10. Jest częścią stałych kolekcji w ważnych międzynarodowych muzeach, takich jak MUDE w Lizbonie, ADAM w Brukseli czy Fondation Beyeler w Bazylei.
11. Jest częścią stałej kolekcji Smithsonian Design Museum w Nowym Jorku.

Ikoniczna kolekcja prezentuje te dzieła, które interpretują i utrzymują przy życiu i pulsują profanującego ducha radykalnego designu. Do zbiorowej wyobraźni weszły już arcydzieła włoskiego designu, a także nowe domowe rzeźby, które – pod względem językowym i tożsamościowym – wykazują elektywne pokrewieństwo z produktami, które wystawiane są w najważniejszych muzeach na świecie. Te elementy wystroju wnętrz - realizowane wyłącznie ręcznie - reprezentują magiczne spotkanie sztuki i designu, które jest częścią DNA Gufram.

Tagi

Gufram, Iconical, wieszaki, wieszaki biurowe, przechowywanie i organizacja przestrzeni, akcesoria biurowe, wieszak, wieszak biurowy, wieszaki w stylu współczesnym, wieszaki z materiałów syntetycznych, wieszaki z poliuretanu (PU), wieszaki na ubrania, wieszaki biurowe, Współczesny styl Wieszaki biurowe, Wieszaki biurowe z materiałów syntetycznych, Wieszaki biurowe z poliuretanu (PU)

Napisz opinię

Stojak na płaszcze Gufram METACACTUS

Stojak na płaszcze Gufram METACACTUS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek