SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Gufram Attica TL Zobacz większe

Stolik kawowy Gufram Attica TL

KOD: 250sdguframatticatl

ID: 134094

Rok produkcji1972
Rodzaj meblaStolik kawowy
ProjektantStudio65
ProducentGufram

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gufram Attica TL

Stolik kawowy z poliuretanu

Rodzaj: Stolik kawowy
Projektant: Studio65
Rok produkcji: 1972

Dane techniczne

70x70x40 cm, 15 kg | 27,6x27,6x15,8 cala, 33 funty

Opis

Szezlong Capitello, fotel Attyka i stolik kawowy Attyka TL to współczesne znaleziska archeologiczne, które można pominąć w czasie pogody dzięki szczególne wykończenie, które nadaje się również do użytku na zewnątrz. Lub wystawiane w muzeach, takich jak Luwr i Metropolitan Museum w Nowym Jorku. Wygląd tej monumentalnej tryptyku naśladuje wygląd marmuru Partenonu i kontrastuje z miękkością i lekkością poliuretanu, co gwarantuje komfort i ergonomię.

INFORMACJE TECHNICZNE

Siedziska i stolik z miękkiego poliuretanu wykończone ręcznie materiałem Guflac Ultra.
Nadaje się również do użytku na zewnątrz. 

CZY WIESZ, ŻE

1. Podążają za wymiarami i kształtami kolumn Erechtejonu na Akropolu w Atenach.
2. są „lekkimi” znaleziskami archeologicznymi: ponieważ są wykonane z poliuretanu, można je łatwo przenosić.
3. Gufram był w stanie przekształcić penteliczny marmur Akropolu w miękkie i wygodne meble.
4. Jak prawdziwe greckie ruiny, które można pozostawić na zewnątrz, dzięki specjalnemu wykończeniu Guflac Ultra, które sprawia, że ​​poliuretan wygląda jak skóra i jest odporny na warunki atmosferyczne.
5. Capitello jest nadal produkowane z oryginalnej formy z lata siedemdziesiąte.
6. Attyka i Attyka TL są wykonane z bloku poliuretanowego w całości wyrzeźbionego ręcznie, podobnie jak kolumny Erechtejonu.
7. Jeden egzemplarz znajduje się w Luwrze w dziale Sztuki Dekoracyjnej, pod ten sam dach z Nike z Samotraki.
8. Jest częścią stałej kolekcji Metropolitan Museum di New York, C entre Pompidou w Paryżu i Muzeum Sztuki w Denver.

Kolekcja Iconical prezentuje te dzieła, które interpretują i utrzymują przy życiu oraz pulsują profanującego ducha radykalnego designu. Do zbiorowej wyobraźni weszły już arcydzieła włoskiego designu, a także nowe domowe rzeźby, które – pod względem językowym i tożsamościowym – wykazują elektywne pokrewieństwo z produktami, które są wystawiane w najważniejszych muzeach na świecie. Te elementy wystroju wnętrz - realizowane wyłącznie ręcznie - reprezentują magiczne spotkanie sztuki i designu, które jest częścią DNA Gufram.

Filmy

Tagi

Gufram, Studio65, Ikoniczny, Meble ogrodowe, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesn

Napisz opinię

Stolik kawowy Gufram Attica TL

Stolik kawowy Gufram Attica TL

Szezlong Capitello , fotel Attyka i stolik kawowy Attyka TL to współczesne znaleziska archeologiczne, które można pominąć w czasie pogody dzięki szczególne wykończenie, które nadaje się również do użytku na zewnątrz. Lub wystawiane w muzeach, takich jak Luwr i Metropolitan Museum w Nowym Jorku. Wygląd tej monumentalnej tryptyku naśladuje wygląd marmuru Partenonu i kontrastuje z miękkością i l...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek