RZEŹBA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Rzeźba Gufram UNTITLED Zobacz większe

Rzeźba Gufram UNTITLED

KOD: 250sdguframuntitled

ID: 195740

Rok produkcji2016
ProjektantKris Ruhs
ProducentGufram

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gufram UNTITLED

Rzeźba

Dane techniczne

125x75x122 cm, 20 kg | 50x30x48 cali, 44 funty

Opis

Zaprojektowany przez artystę Krisa Ruhsa i zainspirowany rzeźbami ze stali wietrzejącej, Untitled to modułowy element dekoracyjny, a także rzeźba z miękkiego poliuretanu pokryta un Guflac, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektu rdzawego żelaza. Bez tytułu to wyjątkowy przedmiot, ponieważ każdy egzemplarz różni się od siebie i nadaje się do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

INFORMACJE TECHNICZNE
Rzeźba z miękkiego poliuretanu wykończona Guflac Ultra.
Nadaje się również do użytku na zewnątrz.

CZY WIESZ, ŻE
1. Zaprojektowany przez Krisa Ruhsa, reprezentuje jego rzeźby z żelaza pogodowego ...ale z poliuretanu.
2. Wygląda jak „prawdziwe” zardzewiałe żelazo z miękką duszą.
3. Wykończenie ma tę samą przypadkowość rozwoju rdzy na żelazie.
4. Do uzyskania efektu rdzy konieczne jest nałożenie 8 warstw farby ręcznie.
5. Nadaje się do użytku na zewnątrz.
6. Jest rzeźbą, siedziskiem i przedmiotem wystroju.
7. Każda sztuka jest wyjątkowa.
8. Został zaprezentowany jako zajawka na wystawie „50 lat projektowania pod prąd” w Galerii Carla Sozzani.

Ikoniczna kolekcja prezentuje te dzieła, które interpretują i utrzymują przy życiu i pulsują profanującego ducha radykalnego designu. Do zbiorowej wyobraźni weszły już arcydzieła włoskiego designu, a także nowe domowe rzeźby, które – pod względem językowym i tożsamościowym – wykazują elektywne pokrewieństwo z produktami, które są wystawiane w najważniejszych muzeach na świecie. Te elementy wystroju wnętrz - realizowane wyłącznie ręcznie - reprezentują magiczne spotkanie sztuki i designu, które jest częścią DNA Gufram.

Tagi

Gufram, Iconical, Rzeźby, Sztuka i druki, Rzeźba, Rzeźby w stylu współczesnym, Rzeźby z materiałów syntetycznych, Rzeźby z poliuretanu (PU)

Napisz opinię

Rzeźba Gufram UNTITLED

Rzeźba Gufram UNTITLED

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek