SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafa Gufram Globe Zobacz większe

Szafa Gufram Globe

KOD: 250sdguframglobe

ID: 134095

Rok produkcji2014
Rodzaj meblaSzafa
ProjektantStudio Job
ProducentGufram

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Inne produkty z tej kolekcji:

Gufram Globe

Szafa

Rodzaj: Szafa
Projektant: Studio Job
Rok produkcji: 2014

Dane techniczne

95x45x191 cm, 150 kg | 37,4x17,7x75,2 cala, 330 funtów

Opis

Globe, wizjonerski i marzycielski projekt Studio Job, był pierwszą szafką kontenerową, która znalazła się w kolekcji Multipli by Gufram. Kula z miękkiego poliuretanu, która obraca się na środku szafki, reprezentuje podróż, podczas gdy lakierowany drewniany pojemnik uwydatnia polichromię kuli. Bohater na okładkach magazynów na całym świecie, wybrany jako jeden z najlepszych produktów 2014 roku przez AD Germany.

INFORMACJE TECHNICZNE
Obudowa z lakierowanego drewna. Obrotowy globus z miękkiego poliuretanu, ręcznie wykańczany i zdobiony Guflakiem.

CZY WIESZ, ŻE
1. Globus jest pierwszym pojemnikiem gabinetowym firmy Gufram.
2 To jedyny pojemnik na świecie z otworem w środku.
3. Dusza Globe to stylizowany świat wykonany z miękkiego poliuretanu i w całości ręcznie malowany z wykończeniem Guflac.
4. Jako istny globus w minionych czasach świat chroniony wewnątrz Globe obraca się wokół siebie.
5. W 2014 roku został wybrany przez AD Germany jako jeden z najlepszych produktów roku. 
6. Znalazł się na okładkach najważniejszych międzynarodowych magazynów, takich jak Elle Decor i AD.

Kolekcja Iconical prezentuje te dzieła, które interpretują i zachowują żywy i pulsujący zbezczeszczonym duchem radykalnego designu. Do zbiorowej wyobraźni weszły już arcydzieła włoskiego designu, a także nowe domowe rzeźby, które – pod względem językowym i tożsamościowym – wykazują elektywne pokrewieństwo z produktami, które są wystawiane w najważniejszych muzeach na świecie. Te elementy wystroju wnętrz - realizowane wyłącznie ręcznie - reprezentują magiczne spotkanie sztuki i designu, które jest częścią DNA Gufram.

Filmy

Tagi

Gufram, Studio Job, Iconical, Szafy, Systemy i moduły do ​​przechowywania, Część sypialna i sypialnie dziecięce, Szafa, Szafy projektowe, Szafy drewniane, Szafy MDF, Szafy z drewna inżynieryjnego

Napisz opinię

Szafa Gufram Globe

Szafa Gufram Globe

Globe, wizjonerski i marzycielski projekt Studio Job, był pierwszą szafką kontenerową, która znalazła się w kolekcji Multipli by Gufram. Kula z miękkiego poliuretanu, która obraca się na środku szafki, reprezentuje podróż, podczas gdy lakierowany drewniany pojemnik uwydatnia polichromię kuli. Bohater na okładkach magazynów na całym świecie, wybrany jako jeden z najlepszych produktów 2014 roku...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek