SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pufa Gufram Bloom Zobacz większe

Pufa Gufram Bloom

KOD: 250sdguframbloom

ID: 134093

Rok produkcji2016
Rodzaj meblaPufa
ProjektantMarcel Wanders
ProducentGufram

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gufram Bloom

Pufa z poliuretanu

Rodzaj: Pufa
Projektant: Marcel Wanders
Rok produkcji: 2016

Dane techniczne

126x120x61 cm 20 kg | 49,6x47,3x24 cale, 44 funty

Opis

Blooms to nowe ikony Gufram zrodzone z geniuszu Marcela Wandersa i inspirowane naturą, niewyczerpanym źródłem pomysłów. Tekstura i kolor, żywe i żywe, powstają przez naciekanie różnymi odcieniami tego samego koloru. Kwiaty są wdzięcznymi i naturalnymi formami, które pomagają rozwijać wyobraźnię w środowisku domowym i są gotowe na przyjęcie jednej lub więcej osób, tworząc prawdziwą kwitnącą oazę relaksu.

INFORMACJE TECHNICZNE
Pufa z miękkiego poliuretanu, wykończona i ozdobiona ręcznie Guflakiem.

CZY WIESZ, ŻE
1. To pierwszy miękki kwiatek Marcela Wandersa.
2. Dostępna w 4 żywych i żywych kolorach, wykonanych metodą ściekania tona po tonie.
3. Model formy został wykonany ręcznie przez rzeźbiarza.
4. To oaza relaksu, która może być używany przez kilka osób.

Kolekcja ikoniczna przedstawia te elementy, które interpretują i podtrzymują życie oraz pulsują profanującego ducha radykalnego designu. Do zbiorowej wyobraźni weszły już arcydzieła włoskiego designu, a także nowe domowe rzeźby, które – pod względem językowym i tożsamościowym – wykazują elektywne pokrewieństwo z produktami, które są wystawiane w najważniejszych muzeach na świecie. Te elementy wystroju wnętrz - realizowane wyłącznie ręcznie - reprezentują magiczne spotkanie sztuki i designu, które jest częścią DNA Gufram.

Marcel Wanders

Marcel Wanders - zdjęcie projektantaMarcel Wanders, urodzony w 1963 roku, jest projektantem produktów i wnętrz, który zyskał międzynarodowe uznanie dzięki swojemu Knotted Chair wyprodukowanemu przez Droog Design w 1996 roku. Marcel Wanders ukończył z wyróżnieniem School of the Arts Arnhem w 1988 roku. W 1995 roku otworzył własne studio w Amsterdamie. Sześć lat później, w 2001 roku, współtworzył odnoszącą sukcesy markę projektową Moooi, której jest dyrektorem artystycznym. Marcel Wanders jest teraz wszechobecny, projektując dla globalnych marek i firm meblarskich z najwyższej półki, takich jak B&B Italia, Cappellini, Puma, Bisazza, Poliform, KLM-Royal Dutch Airlines, Flos, Magis, Google, Target, Baccarat, a ostatnio Christofle i MAC Cosmetics . Ponadto Marcel pracuje nad projektami architektonicznymi i wnętrzarskimi, takimi jak hotel Kameha Grand w Bonn, hotel Mondrian South Beach w Miami, sklep flagowy Villa Moda w Bahrajnie, a także prywatne rezydencje w Amsterdamie, Majorce i Dżakarcie. W 2010 roku Marcel Wanders i Hyatt Hotels Corporation ogłosili współpracę z Aedes Real Estate nad nowym projektem hotelowym; hotel Andaz Amsterdam.

Filmy

Tagi

Gufram, Marcel Wanders, Iconical, Sofy i fotele, Pufy, Pufy, Pufy w stylu współczesnym, Pufy z materiałów syntetycznych, Pufy z poliuretanu (PU), Pufy okrągłe

Napisz opinię

Pufa Gufram Bloom

Pufa Gufram Bloom

Blooms to nowe ikony Gufram zrodzone z geniuszu Marcela Wandersa i inspirowane naturą, niewyczerpanym źródłem pomysłów. Tekstura i kolor, żywe i żywe, powstają przez naciekanie różnymi odcieniami tego samego koloru. Kwiaty są wdzięcznymi i naturalnymi formami, które pomagają rozwijać wyobraźnię w środowisku domowym i są gotowe na przyjęcie jednej lub więcej osób, tworząc prawdziwą kwitnącą oa...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek