SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Gufram Bocca® Unlimited Zobacz większe

Sofa Gufram Bocca® Unlimited

KOD: 250sdguframbocca®unlimited

ID: 134076

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaSofa
ProjektantStudio65
ProducentGufram

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gufram Bocca® Unlimited

Wełniana sofa

Rodzaj: Sofa
Projektant: Studio65
Rok produkcji: 2019

Opis

Z okazji 50-lecia Bocca® rewolucjonizuje swój wizerunek: 25 nowych kolorów farbuje kultowe usta Gufram, które z tej okazji są ubrane w niespotykaną, bardziej materiałową i ustrukturyzowaną tkaninę. To nowy wygląd, który zmienia znaną perspektywę przedmiotu projektu, który bardziej niż inne reprezentuje idealną abstrakcję kobiecego piękna. Patrzy na nowe horyzonty i nowe możliwości zastosowania: ma silną, a jednocześnie wszechstronną osobowość, która jest idealna zarówno do mieszkania, jak i mieszkania. 
Nowa tkanina z wełny bouclé pochłania światło w zupełnie nowy sposób i wzmacnia zdolność Bocca® do przywracania pomieszczeniom swojej rzeźbiarskiej obecności. Wyrafinowana i jednocześnie wytrzymała, nowa faktura nadaje charakterystyczny mat najseksowniejszym ustom w historii mebli, interpretując atmosferę wystroju wnętrz za pomocą najbardziej odpowiedniego makijażu. Sukienka na zmianę, która nie odbiera jej elastyczności w piance poliuretanowej oraz miękkiej i przyjaznej estetyce, a jednocześnie strzeże sekretu swojego naturalnego piękna w swoich dwóch nieco odmiennych kącikach, tak jak to bywa z ludzkimi ustami. 
Ta zmysłowa kanapa, idealna na tête-à-tête, stała się teraz częścią zbiorowej wyobraźni na równi z dziełami Andy'ego Warhola i innymi arcydziełami pop-artu. Po wystawieniu w najważniejszych muzeach na świecie – m.in. Muzeum Sztuki i Nauki Stosowanej w Sydney, Muzeum Designu w Monachium i MAK w Wiedniu – dziś powstaje 25 nowych tożsamości, zdolnych ożywić niezliczone nowe życia. Jest to rzeźba domowa, która może z taką samą łatwością zamieszkiwać przestrzeń prywatną, jak i publiczną, ponieważ dzięki odnowionej wszechstronności odpowiada na konkretne wymagania kontraktu.
Łączy się nowa wełniana tkanina, elegancka i wytrzymała. jego chromatyczne bogactwo, aby ożywić alchemię, która jest w stanie nieskończenie pomnażać historie opowiadane przez Bocca® i nadal badać, w kalejdoskopie kolorów i słów, możliwości współczesnego życia.

Bocca, oryginalny rok 1970 Kanapa w kształcie ust to tylko Gufram. Ta zmysłowa kanapa, idealna na tête-à-tête, weszła do zbiorowej wyobraźni na równi z pracami Andy'ego Warhola, a także innymi pop-artowymi arcydziełami i reprezentuje idealną abstrakcję kobiecego piękna. Miękka i przyjazna dzięki swojemu wyglądowi i miękkiemu poliuretanowi, z którego jest wykonana, Bocca była wystawiana w najważniejszych muzeach na świecie, takich jak Luwr, Muzeum Sztuki Stosowanej i Nauki w Sydney oraz Muzeum Wzornictwa w Monako .

INFORMACJE TECHNICZNE

Kanapa z miękkiego poliuretanu pokryta tkaniną.
*Dark Lady posiada zdejmowany kolczyk z chromowanego metalu

CZY WIESZ, ŻE

1. W Stanach Zjednoczonych jest znana jako sofa Marylyn jako hołd dla legendarnej hollywoodzkiej divy.
2. Sekret naturalnego piękna tkwi w tym, że jego dwa kąciki są nieco inne, dokładnie tak, jak byłyby usta ludzkie.
3. Jej szczególny czerwony kolor jest ekskluzywny dla Gufram.
4. Sharon Stone sprzedała na aukcji egzemplarz z limitowanej edycji na rzecz AmFar za 35 000 euro.
5. Był bohaterem światowych tras koncertowych Beyoncé, Kylie Minogue i Katy Perry.
6. Przedstawiany był z niektórymi ikonami XX wieku: Elsą Schiapparelli, Marisą Berenson, Lisą Fonssagrives, Claudią Cardinale, Heidi Klum, Alicią Silverstone, Anne Hathaway, Carmen Electra, etc...
7. Podobnie jak modelka, była bohaterką zdjęć najlepszych fotografów: Richarda Avedona, Davida Lachapelle, Rankina itd...
8. Po raz pierwszy ukazał się w prestiżowym tygodniku LIFE.
9. Był tematem ponad tysiąca artykułów wstępnych w najlepszych magazynach modowych, takich jak Vogue, Harper's Baazar, Elle i Vanity Fair.
10. Została zinterpretowana na nowo w 2005 roku przez artystę Bertranda Laviera i wystawiona w paryskim Luwrze.
11. Jeden fragment kanapy Bocca wita gości w londyńskim Sanderson Hotel, zaprojektowanym przez Philippe'a Starka.
12. były prezentowane na kilku międzynarodowych wystawach i targach, w tym w Muzeum Sztuki Stosowanej i Nauki w Sydney, Muzeum Wzornictwa w Monachium, Musée des Art Decoratifs w Paryżu, a także w niezliczonych instytucjach na całym świecie.

Kolekcja Iconical prezentuje te dzieła, które interpretują i podtrzymują życie oraz pulsują profanującego ducha radykalnego designu. Do zbiorowej wyobraźni weszły już arcydzieła włoskiego designu, a także nowe domowe rzeźby, które – pod względem językowym i tożsamościowym – wykazują elektywne pokrewieństwo z produktami, które są wystawiane w najważniejszych muzeach na świecie. Te elementy wystroju wnętrz - realizowane wyłącznie ręcznie - reprezentują magiczne spotkanie sztuki i designu, które jest częścią DNA Gufram.

Filmy

Tagi

Gufram, Studio65, Ikoniczny, Sofy i Fotele, Sofy, Meble do budynków użyteczności publicznej, Meble hotelowe, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, Sofy, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, Sofy w stylu współczesnym, Sofy z tkaniny, Sofy wełniane, Sofy dw

Napisz opinię

Sofa Gufram Bocca® Unlimited

Sofa Gufram Bocca® Unlimited

Z okazji 50-lecia Bocca® rewolucjonizuje swój wizerunek: 25 nowych kolorów farbuje kultowe usta Gufram, które z tej okazji są ubrane w niespotykaną, bardziej materiałową i ustrukturyzowaną tkaninę. To nowy wygląd, który zmienia znaną perspektywę przedmiotu projektu, który bardziej niż inne reprezentuje idealną abstrakcję kobiecego piękna. Patrzy na nowe horyzonty i nowe możliwości zastosowani...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek