GORDON GUILLAUMIER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

GORDON GUILLAUMIER

Produkty projektanta: Gordon Guillaumier

Urodzony na Malcie w 1966. W 1989 przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później współpracował z architektem Rodolfo Dordonim.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Zrealizował szereg zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego, dla Dornbracht Interiors i akcesoriów 2Link, kuchni Rational i Elt, mebli ogrodowych Roda i wreszcie designerskich uchwytów dla Pamar.
Oprócz pracy doradczej Gordon zajmuje się projektowaniem mebli, oświetlenia i akcesoriów dla firm z branż: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek