SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Roda Brick Zobacz większe

Stół Roda Brick

KOD: 250sdrodabrick

ID: 141488

Rok produkcji2012
Rodzaj meblaStół
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentRoda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Roda Brick

Wysuwany stół ogrodowy z drewna tekowego

Rodzaj: Stół
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2012

Dane techniczne

Stół rozkładany BRICK 001 180/240 x 100 x wys.75 cm
stół rozkładany BRICK 002 300/420 x100 x wys.75 cm

Opis

Już sama nazwa kolekcji, BRICK, mówi o jej wyglądzie: blat z drewna tekowego podzielony jest na części, w geometrycznie doskonałej kolejności łączeń, tworząc w ten sposób miejsce na wspaniałą zabawę, a nogi, lekko obrócone do wewnątrz, zapraszają do siedzenia. . To BRICK, designerskie meble, które wypełniają przestrzeń dzięki hojnym wymiarom, osobowości wzoru i silnej obecności wyjątkowego i cennego materiału, takiego jak naturalny teak. Stół tarasowy BRICK jest rozkładany i idealnie nadaje się do zadaszonych obszarów na zewnątrz.

Dzięki stołowi BRICK RODA odkrywa, że ​​nawet z prostego i naturalnego materiału, takiego jak drewno, można „wytworzyć technologię”.
Dynamikę rozkładanego blatu równoważy stabilna konstrukcja, zaprojektowana przez ostre i esencjonalne linie, które modelują drewno tekowe.
Dzięki dużym wymiarom i praktycznemu systemowi otwierania motylkowego, który ukrywa funkcjonalne przedłużenia pod blatem, BRICK może stworzyć przytulną przestrzeń.
Ze względu na złożoną konstrukcję i dużą ilość drewnianych cegieł blatu, z czasem mogą wystąpić nieznaczne ruchy takich elementów, jeśli są bezpośrednio wystawione na działanie czynników atmosferycznych.
Ruchy te są naturalne i nie wpływają negatywnie na użyteczność i funkcjonalność stołu.
Aby zachować cegłę i utrzymać jej stabilność w czasie, najlepiej ustawić go pod zadaszeniem, takim jak ganek lub weranda.
Rozsuwany stół BRICK otrzymał wyróżnienie wyróżnienie na XXIV Premio Compasso d'Oro w 2016 roku.
BRICK to jeden z najdłuższych rozkładanych stołów z drewna tekowego, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. 

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

RODA, Gordon Guillaumier, Cegła, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoły, Stoły ogrodowe, Stół, Stół ogrodowy, Stoły w stylu współczesnym, Stoły z drewna, Stoły z litego drewna, Stoły z drewna tekowego, Stoły rozkładane, Stoły prostokątne, Stoły ogrod

Napisz opinię

Stół Roda Brick

Stół Roda Brick

Już sama nazwa kolekcji, BRICK, mówi o jej wyglądzie: blat z drewna tekowego podzielony jest na części, w geometrycznie doskonałej kolejności łączeń, tworząc w ten sposób miejsce na wspaniałą zabawę, a nogi, lekko obrócone do wewnątrz, zapraszają do siedzenia. . To BRICK, designerskie meble, które wypełniają przestrzeń dzięki hojnym wymiarom, osobowości wzoru i silnej obecności wyjątkowego i...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek