SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Roda Teka Zobacz większe

Stolik kawowy Roda Teka

KOD: 250sdrodateka

ID: 141580

Rok produkcji2015
Rodzaj meblaStolik kawowy
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentRoda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Roda Teka

Niski stolik ogrodowy z drewna tekowego

Rodzaj: Stolik kawowy
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2015

Dane techniczne

130x82xh30cm

Opis

TEKA to niski stolik ogrodowy z tekowym i kamionkowym blatem firmy RODA.

TEKA podkreśla całą ekspresyjną siłę drewna tekowego, którego wysoką wartość w równym stopniu współgra z jego plastycznością, w pełnej kolekcji sof zewnętrznych i niskich stolików, stołów jadalnych i krzeseł. Zaprojektowana przez Gordona Guillaumiera, TEKA została opracowana wokół szczególnej geometrycznej konstrukcji w kształcie pryzmatu, która ma duży wpływ, która jednocześnie nadaje produktowi wrażenie lekkości, zachowując przy tym jego wewnętrzną trwałość. Blaty stołów zewnętrznych wykonane są z kamionki o eleganckich, nieprzejrzystych, naturalnych odcieniach lub żywych błyszczących kolorach.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

RODA, Gordon Guillaumier, Teka, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki kawowe z drewna tekowego, Stoliki kawowe z porcel

Napisz opinię

Stolik kawowy Roda Teka

Stolik kawowy Roda Teka

TEKA to niski stolik ogrodowy z tekowym i kamionkowym blatem firmy RODA. TEKA podkreśla całą ekspresyjną siłę drewna tekowego, którego wysoką wartość w równym stopniu współgra z jego plastycznością, w pełnej kolekcji sof zewnętrznych i niskich stolików, stołów jadalnych i krzeseł. Zaprojektowana przez Gordona Guillaumiera, TEKA została opracowana wokół szczególnej geometrycznej konstrukcji w...
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek