SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pufa Moroso Freeflow Zobacz większe

Pufa Moroso Freeflow

KOD: 250sdmorosofreeflow

ID: 138645

Rok produkcji2009
Rodzaj meblaPufa
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentMoroso

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Moroso Freeflow

Okrągła pufa

Rodzaj: Pufa
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2009

Opis

Płynny i kręty system Freeflow to tapicerowany system siedzeń stworzony specjalnie dla rynku kontraktowego. Zaprojektowany głównie do użytku w dużych przestrzeniach i inspirowany estakadami, projekt sprzeciwia się modułowej racjonalności wprowadzając do ciągłego przepływu zaskakującą funkcjonalność i wygląd lekkości.

Siedzisko z odpornej na naprężenia, trudnopalnej pianki poliuretanowej w różnych gęstości i włókno poliestrowe na ramie drewnianej. Podstawa wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Stopki to trójkątne rurki aluminiowe z wykończeniem proszkowym. Stopki poziomujące są polipropylenowe. 
Dostępne w tkaninie lub skórze. Pokrywy zbiorcze Freeflow nie są zdejmowane.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Moroso, Gordon Guillaumier, Sofy i fotele, Pufy, pufy, Pufy w stylu współczesnym, Pufy z tkaniny, Pufy tapicerowane, Pufy okrągłe

Napisz opinię

Pufa Moroso Freeflow

Pufa Moroso Freeflow

Płynny i kręty system Freeflow to tapicerowany system siedzeń stworzony specjalnie dla rynku kontraktowego. Zaprojektowany głównie do użytku w dużych przestrzeniach i inspirowany estakadami, projekt sprzeciwia się modułowej racjonalności wprowadzając do ciągłego przepływu zaskakującą funkcjonalność i wygląd lekkości. Siedzisko z odpornej na naprężenia, trudnopalnej pianki poliuretanowej w róż...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek