SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Roda Spinnaker Zobacz większe

Stół Roda Spinnaker

KOD: 250sdrodaspinnaker

ID: 141565

Rok produkcji2010
Rodzaj meblaStół
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentRoda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Roda Spinnaker

Rozkładany stół ogrodowy

Rodzaj: Stół
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2010

Dane techniczne

209/335 x 102 x wys. 74 cm

Opis

Poczucie materii i silna funkcjonalność charakteryzują projekt SPINNAKER. 
Ekskluzywny rozkładany stół ogrodowy SPINNAKER czerpie swoją ekspresję z surowego i niezwykle nowoczesnego designu, który jednocześnie podkreśla solidność materiału i lekkość blatu.
Może wygodnie pomieścić do dwunastu osób, SPINNAKER to szybkie, praktyczne rozwiązanie, idealne na zaproszenia „last minute” i zaspokojenie chęci towarzystwa w zaciszu własnego domu i własnej przestrzeni.
System rozbudowy charakteryzuje się mechanizmem otwierania tip-up, który można aktywować biegnąc blatem wzdłuż prowadnic. SPINNAKER ma solidny blat z tekowych listew i geometryczne, ciągłe, malowane nogi ze stali nierdzewnej.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

RODA, Gordon Guillaumier, Spinnaker, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoły, Stoły ogrodowe, Stół, Stół ogrodowy, Stoły w stylu współczesnym, Stoły drewniane, Stoły metalowe, Stoły stalowe, Stoły z drewna tekowego, Stoły stalowe i drewniane, Stoły ro

Napisz opinię

Stół Roda Spinnaker

Stół Roda Spinnaker

Poczucie materii i silna funkcjonalność charakteryzują projekt SPINNAKER.  Ekskluzywny rozkładany stół ogrodowy SPINNAKER czerpie swoją ekspresję z surowego i niezwykle nowoczesnego designu, który jednocześnie podkreśla solidność materiału i lekkość blatu. Może wygodnie pomieścić do dwunastu osób, SPINNAKER to szybkie, praktyczne rozwiązanie, idealne na zaproszenia „last minute i zaspokojeni...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek