SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wózek gastronomiczny Roda Caddy Zobacz większe

Wózek gastronomiczny Roda Caddy

KOD: 250sdrodacaddy

ID: 141494

Rok produkcji2012
Rodzaj meblaWózek gastronomiczny
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentRoda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Roda Caddy

Wózek ogrodowy ze stali nierdzewnej i drewna

Rodzaj: Wózek gastronomiczny
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2012

Dane techniczne

Ø60 wys. 79 cm

Opis

Funkcjonalność w imię designu: to CADDY, nowy wózek barowy zaprojektowany przez Gordona Guillaumiera.
Urocza propozycja wyposażenia, która na nowo odczytuje kanony estetyczne produktu usługowego poprzez elegancki styl RODA.
CADDY urzeka lekką elegancją zaokrąglonej ramy z drewna tekowego i przyciąga wielofunkcyjnym podejściem: dwa blaty ze stali nierdzewnej są zdejmowane i mogą służyć jako stylowe tace.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

RODA, Gordon Guillaumier, Caddy, Meble ogrodowe, Meble kuchenne, Systemy i jednostki do przechowywania, Wózki na żywność, Wózki na zewnątrz, Akcesoria kuchenne, Wózki kuchenne, Wózek na żywność, Wózek na zewnątrz, Akcesoria kuchenne, Wózek kuchenny,

Napisz opinię

Wózek gastronomiczny Roda Caddy

Wózek gastronomiczny Roda Caddy

Funkcjonalność w imię designu: to CADDY, nowy wózek barowy zaprojektowany przez Gordona Guillaumiera. Urocza propozycja wyposażenia, która na nowo odczytuje kanony estetyczne produktu usługowego poprzez elegancki styl RODA. CADDY urzeka lekką elegancją zaokrąglonej ramy z drewna tekowego i przyciąga wielofunkcyjnym podejściem: dwa blaty ze stali nierdzewnej są zdejmowane i mogą służyć jako st...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek