SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Roda Teka Zobacz większe

Sofa Roda Teka

KOD: 250sdrodateka

ID: 141575

Rok produkcji2015
Rodzaj meblaSofa
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentRoda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Roda Teka

2-osobowa sofa ogrodowa Batyline® Canatex

Rodzaj: Sofa
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2015

Dane techniczne

158x85xh68 cm - siedzisko h30(+8) cm

Opis

TEKA to 2-osobowa sofa ogrodowa Batyline® Canatex firmy RODA.
System wypoczynkowy TEKA oferuje współczesne odczytanie sofy ogrodowej z drewna tekowego. Wyrafinowanie produktu TEKA podkreśla dobór pewnych detali, takich jak zastosowanie przycisków, które idealnie wpasowują się w design oparcia i podłokietników sofy, zapobiegają zsuwaniu się poduszek i nadają estetyki.

TEKA podkreśla całą ekspresyjną siłę drewna tekowego, drewna, którego wysoka wartość jest w równym stopniu dopasowana do jego plastyczności, w pełnej kolekcji sof zewnętrznych i niskich stołów, stołów jadalnych i krzeseł. Zaprojektowana przez Gordona Guillaumiera, TEKA została opracowana wokół szczególnej geometrycznej konstrukcji w kształcie pryzmatu, która ma duży wpływ, która jednocześnie nadaje produktowi wrażenie lekkości, zachowując przy tym jego wewnętrzną trwałość. Blaty stołów zewnętrznych wykonano z kamionkowych łupków, w eleganckich, nieprzejrzystych naturalnych odcieniach lub żywych błyszczących kolorach.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

RODA, Teka, Meble ogrodowe, Sofy i fotele, Sofy, Sofy ogrodowe, Sofy, Sofy ogrodowe, Sofy w stylu współczesnym, Sofy z tkaniny, Sofy z drewna, Sofy z drewna tekowego, Sofy z włókien syntetycznych, Sofy Batyline®, Sofy dwuosobowe, Sofy tapicerowane, S

Napisz opinię

Sofa Roda Teka

Sofa Roda Teka

TEKA to 2-osobowa sofa ogrodowa Batyline® Canatex firmy RODA. System wypoczynkowy TEKA oferuje współczesne odczytanie sofy ogrodowej z drewna tekowego. Wyrafinowanie produktu TEKA podkreśla dobór pewnych detali, takich jak zastosowanie przycisków, które idealnie wpasowują się w design oparcia i podłokietników sofy, zapobiegają zsuwaniu się poduszek i nadają estetyki. TEKA podkreśla całą ekspr...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek